http://www.zwangerschapspagina.nl/nod-forum/214189-nod-1-15-juli-2010-a-286.html en dan redelijk onderaan....
Parrrrrrrr!!!!!! *houdt zich in om niet te feliciteren* *maar ik wil het zo graaaag* *aaaah mag het ook niet stiekem?* gefeliciteeeerd!!! oooh ik hoop het zo voor je! ik gun het je zo! ik ga voor je duimen meis!
pfffff wat een hitte zeg! Zt hier in mn ondergoed te puffen van de warmte! Morgen gaan we naar het strand, vandaag niet, omdat manlief flink verbrand was woensdag en dit nu eindelijk zo goed als weggetrokken is. Ik duik dan toch echt het water in! Hoe gaan jullie om met deze warmte?
Ik zit binnen met alles pot dicht!!! Vooral niet naar buiten gaan werkt tot nu toe het beste voor mij. Maar met dreumes houd je dat niet altijd vol natuurlijk en dan wordt het huis ook bloedheet, tsja dan word ik sjaggie, krijg rood hoofd met vlekken... bah. Rustig blijven dus
Ik kan op zich wel tegen de warmte, maar het is vaak te warm om iets te ondernemen. Het strand is heerlijk, maar wil met de zwangerschap niet te vaak gaan. Durf niet met mn buik bloot te lopen.
Oe lekker naar een strandje!!! Ook hier een ondernemende dreumes in huis dus we houden het rustig met een eigen badje En idd deuren dicht en airco aan hihihi. Gelukkig heb ik geen last van de warmte. (even afkloppen)
Hier ook binnen met alles dicht.. en lekker 2 ventilatoren op mn kop gericht haha buiten is het echt nu niet te doen, ben blij dat ik niet hoog zwanger ben nu haha.
@ Warmte.....ook heel erg last van....we wonen echt midden in de stad en daar blijft die hitte zo hangen...hier binnen is het 32 graden!!! En ik vind er eigenlijk niet zo heel erg veel aan.....krijg niet veel gedaan, geef mij maar ietsje meer koelte! @ Mystik....heb je bij mij misschien ook een gevoel over wat het babytje zal gaan worden? Vandaag een enorme emo-dag gehad, ik blijf maar snikken....om helemaal niets uiteraard....gister was ik alleen maar boos...ook om niets....zucht...hormonen....
@ Springmuis...we wonen in een appartement midden in de binnenstad, daar blijft die hitte hangen, ook al zet je 's avonds alles tegen elkaar open....En we hebben 1 grote glaswand op het zuiden, dus dat wil dan wel met deze zon. (1 voordeel in de winter hoeven we niet te stoken want dan is het hier ook erg warm )