Fijn dat het zo goed gaat met jou en Isa! Lekker genieten! Ja, ik wil je datum heel graag hebben. Ik heb wat met het getal 3, dus ik zou 3 december een hele mooie datum vinden. Maarja, ik heb het niet voor het zeggen!
yahooo ben ik 5 dagen afwezig door drukte etc is er gewoon weer een dec beebje bijgekomen!! Weegschaaltje gefeliciteerd met je zoontje!!!!!!!!!!!!!!!!!
@mamavan1 : kun je die ene cm extra niet f aan mij geven haha. Wel spannend hoor ben benieuwd wanneer 't bij jou zich aan gaat kondigen. Ik zou me idd niet teveel zorgen maken als de vk zegt dat 't goed is hoor. @Anno : ja ja ja ikke wil je datum hebben . Fijn dat 't goed gaat met Isa!
Vandaag opnieuw minder nieuws gekregen van de gyn. Ik heb nu dus 2cm opening wat er kan op wijzen dat eens ze volgende dinsdag de remmers stoppen het heel snel kan gaan. Ahja dan heb ik ten minste toch al wel de 34w gehaald. Maar de gewichtjes zitten wel goed en worden rond de 1900/1800gr geschat. @shadowcat76: Over Cas heb ik nog geen nieuws gekregen, moest ook pas straks gaan naar de dokter... Ik denk dat wij het beiden even beu zijn. Enkel ben ik dinsdag pas 34w en jij binnen 2 dagen alweer 40w dus super! Moet jij trouwens mij 2cm opening niet hebben? @rammel: Ja hier ook een mama die heel erg blij is met online sites
Hey meiden wil jullie mijn bad-perikelen van net toch niet onthouden.......Oftewel ik heb mijn eerste ik-ben-nu-echt-mama moment gehad. Heb Sterre vanmiddag voor t eerst alleen in bad gedaan en dat ging echt helemaal super dus ik helemaal trots op mezelf! Heb ik er helemaal afgedroogd doe ik r dr rompertje aan (kz had aangeraden om eerst r rompertje voor de helft aan te doen zodat r borstje niet zo zou afkoelen) en wil beginnen met dr luier bedacht mevrouw dat ze wel ff kon poepen....maar das zo lekker dun dus dat liep zo dr rug op naar de romper. Dus kon dr weer schoonmaken en romper verschonen. Denk dat ik de volgende keer maar toch eerst de luier doe anders gaat t wel heel hard met de rompers!
haha, toch wel een grappig moment! Ik kan me voorstellen dat je je nu echt mama voelt,ik kan niet wachten!
@youngmom : ja ik wil jouw 2 cm heel graag hebben! Pff ik hoop zo dat je ukkies nog even blijven zitten. Wel fijn dat de gewichtjes goed zijn, en idd als ze de remmers stoppen en het zet door volgende week dan heb je iig de 34 weken gehaald, da's al wat. Ben benieuwd hoe 't met Cas z'n knietje is? @Charmed : haha idd volgende keer eerst de luier aan doen . Wel fijn zeg dat 't goed gaat om haar alleen in bad te doen, genieten .
hallo dames sorry dat ik er neit zo vaak ben het meelezen gaat dan ook niet... ik lees 3 paginas terug ipv 40 bijhouden word wat veel nu .. maar las dat het hier allemaal wachten is hier ook vandaag 38 weken !! baby wanneer kom je nou ?
jeetje dan baal je !!!!! ik heb dat met ing gehad die zouden een code komen aflever ikze zijn gekomen maar ikw as er niet heb die vent die zou terug komen nooit meer gezien :
@charmedknorrie: Haha dat heb ik ook een paar keer voor gehad met de jongens. Ik wikkelde hun bovenlijfje in een handdoek, deed een pamper om en dan handdoek weg en romper aan. @shadowcat76: Ik wil je die cm zeker geven hoor! Jammer dat het zo niet werkt. Ik weet ook nog niets van Casje maar het hier zeker weten.
@lovepeet : joh geeft toch helemaal niet. Neem je tijd, doe wat je kan en denk vooral eerst aan jezelf . Feli met je 38 weken! @youngmom : pff nee helaas werkt 't zo niet! Tegenover mij ligt nu een vrouw met 28 weken en heeft ook al ontsluiting en weeën, die zou ze maar wat graag aan mij geven maar helaas.. Hoop dat je snel iets hoort van Casje. knuff
Dames, hierbij een berichtje van m'n buddy : "Wij zijn trotse ouders geworden van Carmen 2900 gr en Devin 2730 gr. Ik heb veel bloedverlies gehad en moet voorlopig blijven. X." Mooie namen en mooie gewichten! Heb haar al een berichtje gestuurd gefeliciteerd, en dat ze hopelijk snel opknapt. Dus de 2e en 3e decemberbaby zijn een feit . Heb 't al per sms gedaan, maar toch : Patroes lieve schat, VAN HARTE GEFELICITEERD MET JE 2 KLEINE SCHATTEN!!!
Ooooooooooooooooooooooooooh patroes!!! Je baby's zijn er!!! Gefeliciteerd meis! Hopelijk kan je lekker gaan genieten nu! Volgens mij is het dan toch nog snel gegaan!! Dikke knuf
Hallo iedereen zoals julllie weten ben ik gisteren bevallen van een zoontje Ik had die nacht nog gepost dat ik zat te puffen enz.. Ben dan proberen te rusten maar lukte totaal niet. Ben dan tegen 5 uur naar zh gereden.. Ik bleek tussen 6uur denk 3 cm te hebben een weeen storm van om de min ik vertelde ook dat ik meer vocht verloor dus bleek ik scheurtje te hebben en zijn mijn vliezen pas iets voor die weeenstort(6en7 uur) geweest te moeten zijn. ik herinderde plots wat een pijn het was.. Nu rond 9u 20 had ik al 8 cm..maar af en toe daalde hartslag kleintje dus raden ze mij aan epedurale te nemen.. Binnen half uur kwam de anesite en het lukte niet goed,uiteindelijk toch gelukt..wat was ik blij..nu werkte pas rond 10u20 denk. nu ik voelde plots aleen alsof ik nodig groot toilet moest. ze kwamen voelen en 10 cm en hoofdje kwam kijken ik moest lachen (want dacht haha niet met mij se) stop met lachen ga zo u gynecoloog bellen )tuurlijk lachte ik meer en..hup kleintje was geboren (door het lachen drukte ik hem er uit..) Alles was heel vot dus verlopen,had het mij al niet voor gesteld donderdag te bevallen ipv vrijdag en dan zo een vlotte bevalling helemaal niet Nu betrefd mijn ex belde die op rond 9u30 melden 8 cm die kwam 10u50 aan en zoals je weet ben ik bevallen 10u55 NET op tijd dus... Millan is heel rustig manneke..ik moet hem letterlijk wakker maken om eten...hij weend niet aleen zich uit trekken als die honger heeft.. en de vroedvrouwen noemen mij de happy mama(ja je zou voor minder als je baby eruit komt door het lachen. Nou, dit was mijn bevallings verhaal..;totaal onverwachts maar zo speciaals...Ik heb nu pas internet dus kon nu pas reageren..en vind super al de felicitatie's daarvoor mijn dank Ik lees dat hier heel spannend aan het worden is . En dat voor vele de laatste loodste te zwaar wegen pfff ken er alles van...ik hoop enorm dat jullie snel verlost zijn..en ook zo een bevalling mogen meemaken. Ik zou zeggen nog even geduld..maar bij deze zeg ik meiden succes,jullie worden een van de dagen mama,ik gun het jullie zo hard dat het snel voorbij is en jullie net als ik een pracht van kindje wereld mogen zetten.. ik duim alvast voor jullie. toi toi lady's Nog fotoke plaatsen van mijn boy
Ummmmm ik kan niet meer op 't priveforum want m'n account is uitgeschakeld ofzo... kan iemand f m'n berichtje kopiëren daarop . En m'n account svp weer inschakelen . Bedankt!