Haha Mystik is een inhaalslag aan het maken ;p Zooo heb álle kleertjes van Justin uitgezocht.. alles wat vaal/vervormd of niet meer mijn smaak was, weggedaan. Mijn god, zeker een vuilniszak of 5/6.. en nu afwachten wat we krijgen haha. Misschien kan de rest ook wel weg, wie weet?? Nou ga maar even dweilen, mn mannen komen zo thuis en t is hier op de grond een bende. Word maar een pizzaatje denk ik vanaaf.. Jammie
Ik bedoel dat álles in totaal een vuilniszak 5/6 was hoor hihi, niet zoveel weg doen.. dan had ik me geschaamd. Een volle vuilniszak kon weg, denk dat ik t op mp zet.
@ Weegschaaltje, nog 8 dagen dus! dan ben je 35 weken! En stoppen ze dan de weeenremmers? Zou je de 1e zijn met de kleine??? Spannend meid!
Weet je, ik kan me niet voorstellen dat er al zo'n minimensje in zit, wat gewoon al kan overleven buiten de buik. Kan me sowieso nog niet indenken dat er 2 van die smurfen nog IN mn buik zitten hoor.. Vinden jullie de tijd nu niet rap gaan??
hey dames, sorry even weer een kleine ego, lees zometeen straks of morgen wel bij.. Ik lig dus verdorie weer in 't ziekenhuis . Doppler was vanmiddag weer verhoogd dus moest blijven . Baal hiervan als een stekker en lief nog meer.. Zucht. Alles voor de uk daar niet van maar word hier wel een beetje moe van hoor, sorry. Heb nu echt zoiets van leid me maar in en haal die kleine maar, maar ja is voor beeb natuurlijk wel beter als die blijft zitten. Mocht ik nu weeën krijgen dan laten ze het wel komen zeiden ze al dan wordt 't niet meer tegengehouden. Omdat onze uk zo klein is, zou dat betekenen dat 't 't niet meer naar de zin heeft in de buik en dan halen ze het. Hopelijk niet natuurlijk beebje moet nog even blijven zitten hoor!
Hè verdikkie Shadow.. ik snap de tegenstrijdige gevoelens.. Je bent er klaar mee, maar het is beter dat de beeb nog blijft zitten. Weegschaaltje ook al.. pff gek idee dat er spoedig al de eerste beebjes worden geboren..
@ shadowcat, oh nee meis... weer in het ZH! Hopelijk blijft je kleintje toch nog even zitten tot 35 weken! sterkte meid! (kan me trouwens wel voorstellen dat je ook denkt van, laat maar komen... maar ze zijn nog zo klein nu) Dikke knuffel!
@ Patroeschka, ik krijg ook steeds meer het besef van, jeetje straks is er weer een kleintje bij! Mijn buik groeit ook als een tierelier en het komt nu erg dichtbij! Vind het heel spannend ondanks dat dit onze 2e is. Zal jij ook wel hebben met je 2 beebjes en Justin straks!
ohh Shadow !!! Ik kan me zo goed voorstellen dat je er helemaal klaar mee bent. Maar hou nog even vol ! He bah wat akelig.. Kop op, ik duim voor je dat je toch weer gauw naar huis mag..
hey meid pff jij ook al zh seg Ja ik heb buik erook al van vol denk ook van laat die komen lig hier al 5 dagen met weeen , mag niets nietbed uit geen bezoek echt niet het einde van je zwangerschapsdagen zoals boekjes en leg dat thuis tegen je kids even uit nu ik weet dat ik tot volgende week moet blijven eind al maar donderdag verjaard de jongste leuk mama is er niet bij; hoop dat jou beebje ook nog even blijft zitten ik duim alvast voor jou liefst
Hey Weegschaaltje, zie dat je online bent.. Hoe gaat het nu met jou.. Heb je de kindjes vandaag nog op bezoek gehad? Hoe gaat het met de weeën ?
Ohh weegschaaltje Dat vind ik nu echt sneu. Dat je je kindjes niet eens mag zien. Waarom is dat ? Het kan toch niet slecht zijn om je kindjes op bezoek te hebben ? Of is dat dan toch te inspannend ? Ze kunnen toch niet maken dat je als je kindjes verjaard je haar/hem geen kus mag geven. Ik heb met je te doen..
volgende week zaterdag ben ik 35 weken nu maandag gaan ze weeenremmers afbouwen kijken hoe ik erop reageer, worden ze erger of niet , heb gisteren ook gehad infuus was onstoken een uur aan een stuk telkens om de 10min twee pilletjes inpakken bah en die hebben zo een na smaak jeetje ergens denk ik oh mss volgende week,en ergens denk ik mss is het echt beter dat kleintje nog 2 weken volhoud je hebt hier zoveel tijd om te denken he dat je gevoelens zo in de war geraken pfffff liefst
blijkbaar zeggen zei totale rust en zou kindjes kamer voor stress zorgen maar ze beseffen niet dat ik meer stress ga hebben als ik haar 6de verjaardag niet kan vieren ja via foon hmmm ja zo bel ik mijn werk ook af als ik ziek ben ,ale bedoel dat is niet wat je als moeder wilt en je hoord hier gangen kindjes lopen en mama"s en jij ligt hier op bed mag niet eens uit bed plassen alles moet je vragen en dat voeld echt nietfijn knuff
Oh Weegschaaltje, niet eens je kindje zien, dat vind ik erg voor je zeg! Ook een beetje overdreven trouwens van het ziekenhuis... sorry...
pff het zit ons ook niet echt mee he weegschaaltje... waarom mag je eigenlijk geen bezoek ontvangen? Ze kunnen toch niet maken met de verjaardag van je kindje dat je het niet mag zien enzo.. Hoop voor jou ook dat het nog even blijft zitten, liefst nog tot volgende week zaterdag minimaal. Yep weet er alles van van teveel tijd om na te denken... hier ook, lief is er nog niet en voel me nu niet echt happy op dit moment . Maandag krijg ik weer een doppler en dan gaan ze verder kijken of ik wel of niet naar huis mag... Ben d'r eigenlijk wel klaar mee als ik eerlijk moet zijn!
Pff nou zeg, je hebt toch meer stress als je je kindje niet mag zien... vind het maar raar hoor . Sterkte lieverd!!
Oh shadow ik kan het me echt goed voorstellen.. maar zet toch nog maar even door... beebje kan de tijd in je buik nog goed gebruiken ! Volhouden dus ! weegschaaltje ik vind dat ze dat eigenlijk niet kunnen maken. Wat voor gevoel zal het je donderdag wel niet geven, dat levert toch veel meer stres op ! Ik zou er nog eens naar vragen en het met de dokter over hebben. Ook jij, vol houden hoor !!
goedenmorgend.... Vandaag de 34 weken bereikt Zal ik de 35 weken ook kunnen bereieken ben al heel blij dat ik nu aan de 34 weken ben heel de nacht opgeweest pijnen rug enz pfff Is hier laatste tijd oh zo rustig dikke kus