@Anno : snelle spijsvertering misschien? Lekker toch dat je kunt eten wat je wilt! Gewoon van genieten! @youngmom : gefeliciteerd met je neef!!!! Hier nog een hoor die 't ziekenhuiseten vreselijk vindt... @Tess : oei oei ook al in 't zkh gelegen.. Hoop dat ze er achter komen wat 't is. Beterschap! @mamavan1 : fijn dat je kleintje 't goed doet @Selma : oei oei oei spannend!!! Ben wel nieuwsgierig hoe 't nu met haar is! sorry dames nu even niet veel puf verder om bij te lezen en posten.... morgen weer, moest namelijk nog blijven in 't zkh, zeker tot maandag . Dan krijg ik weer een nieuwe doppler. Slaap zacht allemaal en tot morgen!
@weegschaaltje: Ze geven liever niet te veel pijnstillers. En ja ik probeer al de hele dag wat te slapen maar die twee hier binnen in delen mijn mening niet... @shadowcat76: Oei is gaan goed nieuws dat je zeker tot maandag moet blijven. Volhouden meid!
Kwam even spieken voordat ik mijn bed in kruip... Maar dus nog geen nieuws.... Hoop dat alles goed is gegaan!! Trusten allemaal!
ook ik kwam nog even spieken of er al iets bekend was van Selma, maar helaas, dus ga nu maar afsluiten en House verder kijken
shadow balen dat je zeker tot maandag moet blijven! hoe was de groei echo eigenlijk? youngmom hoofdpijn zooo irri mag je ook geen paracetamol?en ik hoop dat de bubs snel begrijpen dat mamma ff wil slapen.... spanned he van selma! ik hoop dat we snel wat van haar horen...ben zo benieuwd hoe het met haar gaat en met de beeb natuurlijk! welterusten meiden
Aaaaah had gehoopt iets te lezen van Selma, maar die zal nu vast en zeker (hopelijk) van haar kleintje aan het genieten zijn!!
En dáárom willen we allemaal een buddy, want nu weten we gewoon NIKS grr. Selma meid ik hoop dat t allemaal voorspoedig is gegaan en dat je nu (ondanks alles) lekker kunt opknappen en genieten! Morgen weer naar huis.. vakantie voorbij, dit was de laatste vakantie met zn 3tjes in een huisje, gek idee!
en ik dacht nog snel even voor het werk komen spieken.... ik ben wel erg benieuwd. zo, ik ga zo beginnen aan mijn laatste werkdagje van deze week en dan hoef ik nog maar 1 week te werken tot mijn verlof.... ieks....
... En nog niks!! De spanning stijgt! Meiden, even een vraagje. Hebben jullie ook zo'n last van je ontlasting? Ik word er niet goed van. Ik heb nu ook alweer ruim 3 dagen geen ontlasting meer gehad. Vanochtend wel aandrang, dus ik ga naar de wc, maar er komt niks! Ik heb er wel een half uur opgezeten, het leek wel een bevalling, maar dan zonder pijn. Ik voelde dat ik moest, maar er kwam niks. Ik wil niet te hard persen, omdat ik nogal snel aambeien krijg (daar slik ik ook pilletjes voor en gebruik ook zalfje (Curanol)). Maar na dat half uurtje op de wc kwam er wel wat uit, maar het was nog kleiner dan een knikker, en KEIhard (Sorry voor de details, maar moet even! ). Meer meiden last van dit probleem? Ik heb nu ook geen aandrang meer, maar dat lijkt me toch niet normaal. Ik eet gewoon, dus dat moet er toch ook weer uit lijkt me? Heb nu een lijstje met vezelrijke producten uitgeprint en opgehangen. En morgen op de markt maar van die vieze gedroogde pruimen halen
@ Rammel....hier geen last van de ontlasting, eerder dat hij juist te slap is.... Maarre, kun je geen activia gaan eten? Dat werkt bij mij altijd als een trein!