Oooh... Sterkte meis!!! Misschien gaat het nu wel doorzetten?? Raar trouwens, dat je pas om kwart voor 4 mag komen.. Heb echt het idee dat ze je niet zo serieus nemen..! Hopelijk heb je nu wel een andere gyn dan de vorige keer! KNUF!!!!!
Ja moet naar mijn gynecoloog gaan . Ja ik hoop nu dat ze er ééns iets gaan doen echt wel hehe mss zal ik de éérste zijn die van jongen bevalt laat strakjes wel iets weten hoe het is verlopen dikke kus
@ Weegschaaltje, klinkt niet goed meis!!! Succes!! En wordt het bij jou een jongetje? Of is het nog een verrassing?
Weegschaaltje, ik heb echt met je te doen.. heel veel succes/sterkte meis! Youngmom, dat is idd goed nieuws dat t niet erger is geworden!
@rammel: Toen mijn vriend en ik samen waren mocht Loecke ieder weekend op bezoek komen. Maar toen de jongens geboren werden mocht ze in eens niet meer op bezoek komen. Ze heeft haar halfbroertjes nog nooit gezien. Mijn vriend mag haar wel bezoeken maar alleen. Omdat zijn ex mijn vriend had zwartgemaakt wou Loecke ook niet meer omgaan met mijn vriend en was de uitspraak dat hij dus enkel bezoekrecht kreeg. Dus hebben wij dat aangeklaagt en nu hopen we dat ze toch af en toe bij ons mag komen. Loecke weet nu wel dat haar papa en ik voor haar vechten en wil ook graag Cas, Sem en de 2 ukkies leren kennen. @weegschaaltje: Ik hoop dat alles goed gaat met je! Sterkte!
Jeetje wat een verhaal. Het wordt echt eens tijd dat vaders meer rechten krijgen! Hoe vaak hoor je dit soort verhalen wel niet! Daar word ik echt zo verdrietig van!! Ik duim voor jullie!
Poeh, sssstt ben net op de fiets naar de winkel geweest om de laatste spullen te halen (denk aan vaatwastabletten, wasverzachter, scheerschuim etc) en ben al klaar voor mn lootje. Maareh t was loodzwaar op de fiets *oops* en met die wind.. constant last van mn buik natuurlijk. Maar als ik wat wil..
Pfffffff Patroes! Doe niet zo gek! Ik heb 2 weken terug voor het laatst gefietst en ben ook niet van plan om dat nog voor de bevalling te gaan doen. Ik kwam steeds met mijn been tegen de baby als de trapper omhoog ging. Was allesbehalve prettig. Zet die fiets van je maar lekker in de schuur!
Dit was ook écht de laatste x hoor Rammel, sjeemig. Voel me n oud wijf (ok ben ook niet meer de jongste ;p)
Hey dames... weegschaaltje spannend hoor! Ben benieuwd! Heb je wel een buddy? of gaan we nu weer dagen in spanning zitten? hihi Rammel...ik heb as woe liggingsecho en daarna controle bij de vk, woe avond rondleiding in het ziekenhuis...Ik moet al iedere week door de hogere bloeddruk en de pijn. Yougmom wat een k** verhaal van je stiefje. echt niet normaal hoe weinig rechten vaders hebben en dat moeders altijd zo in t gelijk worden gesteld. Hier net zo, word er misselijk van! Rammel t was idd de paps van mn dinnie die zo ziek was...heeft idd erg lang geduurd. Hebben 7, 5 week tussne hoop en vrees gezeten terwijl de artsen gezegd hadden nog ong 3 weken vanaf de diagnose... T was erg mooi, bijzonder maar onwijs verdrietig vanmiddag, nu doodop. Heb ik Anno al wel gefeliciteerd? zo niet...GEFELICTEERD MEIS!! Patroes fijn dat je kleintjes nog zo goed binnen zitten!!!!! Enne niet meer fietsen jij! Foei!
Net mijn jongens gesproken en ze gaan morgen met mijn vriend, mijn schoonouders, zijn broer & schoonzus en hun 2 zoontjes naar Antwerpen voor de aankomst van Sinterklaas. Ze zijn super enthousiast en hadden veel te veel energie volgens mij want ze zaten geen seconde stil Cas had een verschrikkelijk grote mond "Cas dan pickenicken vragen aan zwatte piet." Zegt mijn vriend direct "Gij zult wel de eerste zijn die in mijn nek gaat zitten." En dat denk ik ook Vind het wel spijtig dat ik er niet bij kan zijn @rammel: Inderdaad, kinderen worden echt heel snel tot de moeder toegewezen. Oké soms is het beter dat de vader zijn kind niet ziet of enkel bezoekrecht heeft. Maar ik vind dat dit dan ook wel moet onderzocht worden. @patroeschka: Pfff op 34w fietsen met een tweeling in je buik. Ik zou het je zeker niet nadoen hoor. Toch opletten hoor meid! En beterschap voor Justin! @jip27: Heb jij dan een soortgelijke situatie gehad dan?
Hij komt, hij komt! Die lieve, goeie sint! Mijn hàààààrtje klopt, mijn hartje klopt zo blij! Wat brengt hij mij, wat brengt hij u en mij? Fijne dag allemaal! @Patroes, is je zoontje al wat opgeknapt??