Lucindalice wil je mij PB-en op verzoek van Sam86? Ze heeft je nummer niet en ligt in het ziekenhuis! In positieve zin dan geef ik je haar nummer namelijk!
OMG Sam ook al?? 'shock' Ehh Justin is weer goed opgeknapt.. gisteravond en vannacht was ie wel veel wakker dus t word een dagje binnen vertoefen. Niet erg met de sint op de tv straks.
34 Wekeeeen! *Doet zittend een vreugde dansje op het vliegerlied met dochterlief!* YouTube - Vliegerlied nu met KARAOKE TEKST (NL)
Jeetje, nu sam ook al.... wat zijn wij toch een stelletje bij elkaar zeg. Straks heten we gewoon novembermama's..... En vandaag komt ie.... heerlijk!!! Ik ga hier ook lekker kijken. 'hopelijk gaat alles goed!'
UPDATE SAM Sam is gister naar de verloskundige geweest omdat ze de baby minder voelde, ze moest vervolgens naar het ziekenhuis. Daar bleek ze al ontsluiting te hebben. Sinds gister heeft ze om de 3 minuten weeën.....spannend dus!!!!
Gisteren gynecoloog geweest kleintje woog bijna 3kg. Moest gewoon afwachten en toch proberen te drinken pfffffff woensdag had ik nog niets opening nu had ik helemaal verweekte baarmoederhals en 2cm opening. Heb meer voorweeen of weeen wat het ook is Voel me nog steeds bar slecht,...gynecoloog zei zou wel eens heel snel kunnen gaan nu...dus spannend afwachten neen nog geen buddy iemand intresse?
haha geweldig nummertje hé!!! Mijn kids vinden dat ook mega leuk ,hebben dat grootouderfeest voorgedaan geweldig!!!! proficiat met je 34 weekjes!!!!!
UPDATE SAM Op het moment gaat alles goed met haar. Er wordt eerst nog inwendig onderzoek uitgevoerd, aan de hand daarvan wordt bepaald of ze naar huis mag om daar te wachten totdat de bevalling in zet. Ze is haar slijmprop inmiddels verloren. De verwachting is dat ze binnen nu en 48u de bevalling door gaat zetten.
Spannend seg!!!! wens haar alvast veel sterkte hoor.en dat ze snel haar beebje armen mag houden,zonder al te veel zorgen en pijn liefst
Spannend SAM! Enne, ik hoop niet dat we allemaal novembermama's worden, dan heb ik nog niet eens verlof, haha.
Haha Milk nee dat hoop ik dan ook niet! Zal toch niet?? Ik vind ons wel een uniek setje zwangeren hihi
@Zeker spannend van Sam...........en al 3 cm ontsluiting nou dat wordt zeker weten babynieuws, want met 3 cm sturen ze je echt niet meer naar huis. De beebs zijn altijd rustig vlak voor de bevalling.