nou op iemand zijn verjaardag vertellen doe ik nooit ! ik heb dat gezien een paar weken geleden bij mijn nichtje iemand vertelde dat ze zwanger was op haar feest nou me nichtje ging helemaal uit haar dak want het was haar feestje en dat kon ze niet maken * nou ik mijn nichtje ook wel iemand die vindt alles draait om ikke *
he als er nog een apart topic komt is het niet meer boij te lezen, als je vraag niet beantwoord wordt gewoon blijven stellen. denk dat niemand met opzet negeert, ik niet. maar door werk en kleine kan ik niet alles altijd terug lezen en dat zal voor meerdere gelden. niet onzeker daarover zijn hoor, niet nodig. zo bijna thuis! dan reageer ik verder.
We gooien het niet zo in de groep, maar zeggen het persoonlijk tegen de personen aan het einde. Willen idd ook niet het feestje verstoren (al is dit een kinderverjaardag). We zien de families altijd alleen op verjaardagen en anders moeten we gaan bellen of smsen (wat ik al onpersoonlijk vind).
Wat betreft dat shoppen dat ik gisteren gedaan heb- Kent er iemand Paul Frank? Ik kon die rompertjes gewoon niet laten liggen. Ze zijn voor een jongen, en als ik nu een meid krijg zijn er altijd nog meiden die ik ken wie ook zwanger zijn, en die moeten dan maar een jongen krijgen! Romy jij hebt nogsteeds mijn echo voor maandag niet op de lijst gezet! foei toch! Ik voel me genegeerd... grapje! Vanmiddag komt er iemand het gras maaien en wat onkruid verwijderen. Heerlijk dat ik dat niet hoef te doen! Gisteren sprak ik mijn schoonmoeder aan de telefoon en zij had het er over dat ze in augustus een tijdje naar hier wil komen om me te helpen met dingen. En dat ik dan in september maar naar hun toe moet komen en oktober dat zij weer met mij mee gaat naar huis en me nog een beetje meer helpt met dingen. Lief van haar, maar ik moet er even over nadenken. Ik heb geen hekel aan haar, maar elke dag met haar (opgescheept) zitten klinkt niet echt aantrekkelijk in mijn oren. Maar aan de andere kant zal ik het misschien wel overwegen want ze ziet haar kleinkind hooguit 3 keer per jaar een paar dagen. Hun wonen in Louisiana en wij in Florida en dat is een dag rijden, dus dat doen we niet zo vaak. Ik zie wel wat ik ga doen.
Superleuk Macmazsy om het vanavond weer aan meer mensen te laten weten!! Ik vond dat echt genieten dat iedereen zo blij voor je is.. Mijn mannetje was net aan het mopperen... ik ga steeds met hem mee als hij op pad wil gaan... en hij had graag iets voor morgen voor me willen kopen... liefffffffffff
vragentopic- Geen goed idee. Goofy zegt het ook al, het is dan niet meer bij te houden. En veel meiden zullen ook niet speciaal naar de andere topic gaan om vragen te stellen of te zien of ze kunnen antwoorden op een vraag die gesteld is. de meeste vragen zijn al eens gesteld in het verleden, en als je op "zoeken" klikt en daar zoekt, zul je na een beetje zoeken 9 van de 10 keer een antwoord vinden zonder dat je gefrustreerd (misschien d niet de juiste woordkeuze... dus wil dat vervangen door teleurgesteld) hoeft te zijn dat er niet geantwoord word.
meiden waar is die lijst gebleven? is het niet handiger om die misschien in een ander topic te plaatsen en bij te houden?
Als je een paar pagina's terug gaat zul je de lijst vinden. En Romy houd de lijst bij. http://www.zwangerschapspagina.nl/bevallingslijst-forum/198500-december-2010-mamas-210.html
Macmazsy, wat vervelend dat je weer zo slecht begint te slapen, hopelijk wordt het snel weer beter. Wel leuk dat je het gaat vertellen aan de familie, veel plezier. Lovepeet, ik vind dat eerlijk gezegd best wel kinderachtig als iemand daarover valt, het is toch juist leuk als iemand met zo'n nieuwtje komt. Oké, ik moet toegeven dat ik het op een gegeven moment erg moeilijk begon te vinden om zo'n nieuws te horen, maar dat is omdat het bij ons maar niet wilde lukken, maar als je niet in zo'n situatie zit is het toch geweldig nieuws! Goofychick, nee ik denk ook niet dat mensen expres negeren, waarom zouden we? Misschien is de eerder genoemde optie, je vragen vetgedrukt typen, best een goed idee is. Is iedereen natuurlijk vrij in, maar als je denkt dat eroverheen gelezen wordt kun je dat zo oplossen. Lynnami, heel erg lief dat je moeder je zo graag wil helpen. Maar ik kan me ook voorstellen dat je er niet op zit te wachten om iedere dag samen te zijn. Maar ik vind het wel echt heel lief van haar. Oh, Paul Frank ken ik niet, maar rompertjes kun je inderdaad altijd wel bij iemand kwijt denk ik. Jufkyjo, oh dat vind ik superlief! En jij maar niet doorhebben dat je hem even alleen moet laten gaan, hahaha. Nu zal hij het wel niet meer willen he, nu je het weet, of toch wel? Ik vind het wel superlief!
BJ, wat erg dat het is misgegaan en dan ook nog een ziekenhuis opname. Toetje77, heb je geen stolsels verloren? Hoop dat het toch goed gaat. Lynnami, nooit gehoord van Paul Frank. Weet ook niet of ik mijn schoonmoeder weken achterelkaar zou trekken, mijn eigen moeder trouwens ook niet. Goofychick, op je vraag over BV heb ik je een PB gestuurd, is een heel verhaal. Ik reageer alleen op wat ik onthou en waar ik iets op te zeggen heb. Ik ga er niet met een briefje zitten en aantekeningen maken om zo te reageren, dat kost teveel tijd. Er wordt ook zoveel geschreven dat dat geen doen is. Maar ik doe mijn best om het allemaal zoveel mogelijk bij te houden maar alleen het bijlezen gaat al veel tijd in zitten. Hier ook een kleine rondlopen dus alleen tijd als ze slaapt en man de computer niet nodig heeft. Dus het is geen onwil als ik niet op iedereen reageer.
Eens even kijken of de echoplaatjes nu ook in beeld komen. Ik heb ze net ingescand. Hopelijk gaat het goed!
hier die van ons van eergister, helaas dus niet zo heel erg duidelijk, maar wel de meest duidelijke die we mee hebben gekregen
WOW!! Ook weer een mooie! Wij mogen over 3 weken weer, ik heb er zoooon zin in! Ik had die van jou al gezien op je site hihi
Zo hebben wij het verteld aan mijn moeder.....beetje vroeg nog maar we komen er voorlopig niet gezien de afstand.
Hoi hoi mooie echo's hoor... Over drie weken hoop ik er een mee naar huis te nemen (dit keer werd ie in mijn dossier geplakt Ik reageer helaas ook niet altijd. Ik kan het gewoon weg allemaal niet bij houden.. Het gaat hi er ook zoo snel. Als ik eens een dagje niet op het net ben geweest moet je zo 5/6 pagina's bijlezen. Ik reageer dan ook meestal op vragen die ik kan beantwoorden.
BJlover, wat erg, en ook nog opgenomen in het zh, heel veel sterkte meid, hoop dat je gauw weer naar huis mag. luvmyluver, vitamine tekort, die had ik nog niet gehoord, nog meer fruit eten dus . 2 juni heb ik mijn echo pas, nog even spannend dus. angelsound heeft mijn zus via de post gestuurd, nog even wachten tot ie binnen komt jij alweer 9 weken, gaat snel hoor. begrijp dat je 2x bij 8 weken mk hebt gehad?? wat zal het fijn voelen om nu over die 8 weken te zijn... toetje, hahaha ik zie jullie straks al elke week bij de dierenarts, even kijken naar jullie uk (idd een luxe ),,, hoop voor je op een gesprongen vaatje, vervelend is dat he, die spanning... goofychick, jij ook blaren, had er nog nooit van gehoord, dat je die kan krijgen van een zs. zo zie je maar weer....niets verontrustends dus jufkyjo, oh wat zielig dat je aardappels aangebrand zijn. weet helemaal hoe je je voelt hoor, ik kan op het moment ook niet in de keuken zijn. (voor mijn zs ook niet echt een keukenprinses hoor ) @tuin, duur he, wij hebben vorig jaar de planten gedaan en de tegels, dit jaar het houtwerk, (moet nu ook wel ) @prille-zwangerschapsverlof, haha wat een idee, alleen ik werk maar 3 dagen per week, voor mij gaat het dus niet op mac, wat vervelend dat je niet in de gaten hebt dat je op je buik draait, lijkt me idd erg pijnlijk. als ik in mijn slaap op mijn buik draai ben ik gelijk wakker van de pijn....benieuwd hoe je familie reageert, veel plezier!! lynnami, begrijp je gevoelens, iedere dag je schoonmoeder over de vloer, niet dat je haar niet mag, maar toch, begrijp je goed. anders gewoon eens een keer proberen, misschien valt het reuze mee.... @vertellen op verjaardag, ik heb het verteld op mijn neefjes verjaardag. probeerde het stiekem te doen, maar binnen 2 minuten liep iedereen vol trots door elkaar heen, allemaal mij feleciteren, voelde me ook schuldig naar mijn neefje en heb dit ook tegen hem gezegd. hij zei, doe niet zo mal, vind het juist leuk dat je het nu verteld ik weer blij.... @paul frank, ken ik niet hoor.... @echo's springmuis en jip, super mooi, ik ben jaloers, hahahaha goofy, wat leuk, ach en wat is vroeg, mijn moeder wist het toen ik 5 weken was nou ik ga weer afsluiten, jeetje wat een bericht is het geworden. o, ja, een vraag vetgedrukt neerzetten is idd een handig idee ik ga hem onthouden, word idd steeds drukker hier,,,, slaapse en tot morgen *zwaaizwaai*