Hier heb ik dus ook dat ik zo wel voor een 2e wil hoor! maar ik heb dan ook een makkelijke bevalling gehad.. L.ars heeft net voor het eerst uit de fles gedronken!! ik wilde het toch alvast even oefenen, aangezien ik straks ook weer avonden weg ga en ik weer gesolliciteerd heb.. hij zal het toch moeten kunnen En hij doet het gewoon prima! binnen no time 40ml naar binnen! ik had het afgekolft en daarna direct gegeven, maar ik durfde niet te veel af te kolven, voor als het niks zo worden en hij dus toch nog aan de borst moest.. Papa heeft de fles gegeven, eerste keer dat hij ook eens kon voeden
Top blackbird!! Ben benieuwd hoeveel l.ars steaks uit de fles drinkt. Em ong. 90 ml. Wij hebben nu de calma speen van medela, die moet het dichtst bij een tepel in de buurt komen!
Peanut: wat fijn dat de infacol helpt en wat een geweldige foto! Lin: succes alvast bij de kinderarts. Ik ben benieuwd wat er uit komt en hoop vooral dat het straks beter met E.smee gaat! Babyboo: het rommelt af en aan al een tijdje, maar het is niet echt noemenswaardig. Volgens mij is de kleine opnieuw aan het indalen ofzo Wat leuk dat je een opleiding tot kraamverzorgster gaat doen! Heel veel succes alvast met de studie Babystew: 2 dagen overtijd pas, dus het valt nog mee
Tam27: sommige mensen willen hier graag enigszins anoniem blijven en zo kan je mensen minder makkelijk vinden via google. Omdat ik zelf niet zo goed weet wie de naam van zijn/haar kind met of zonder puntje gebruikt, doe ik het maar bij iedereen voor de zekerheod
@Nijntje, na de geboorte trok mn baarmoeder niet samen waardoor ik 1,5 liter bloed verloor Heb ook vandaag voor t eerst de fles gegeven, nutrilon hypo-allergeen want ik ga afbouwen met de borstvoeding. Heb 150+5(165cc) gegeven en ze heeft tot 40cc leeggedronken! Alleen L verslikt zich zo vaak, vind zo zielig duurt dan zolang voordat ze ademhaal. Spugen doet ze niet echt veel gelukkig.
Dat verslikken doet Meira ook regelmatig. Ik merk wel dat het minder is als ze platter ligt. Als je het ademhalen te lang vindt duren kan je even in het gezichtje blazen.
Elynn doet zich ook vaak verslikken, helemaal als ze gewoon te gulzig is.. @Sniffy: Vanmorgen een bosvruchten shake, tussendoor een plakje ontbijtkoek, vanmiddag een choco shake en een cup a soup en middag een appel. Al een liter groene thee.. Vanavond aardappelen met spinazie en vissticks ( dat vind ik normaal niet zo lekker maar had nu echt honger pff...) Eet jij dan in de avond nog wat? Stukje fruit ofzo?
Grrr, ik voel na de voeding kleine steken in mijn tepels, zou dat spruw kunnen zijn ? Iemand ervaring met spruw ? Ik zie geen witte vlekjes bij K.oen en hij drinkt goed. Anders morgen maar even naar de huisarts.
Hier deed het vooral pijn met aanleggen, alsof er allemaal speldjes in prikken. Noor dronk ook heel onrustig door de spruw, vaak loslaten, kort drinken enz.
hallo allemaal vandaag hebben we infacol gekocht voor Aiyanna.vaak(soms gaat het ook gewoon goed) als ze aan het drinken is begint ze ineens heel hard te huilen en is soms erg druk met persen bezig je zit dr dan rood aan lopen.vanochtend was het zo erg dat ik dacht en nu is het genoeg gaat infacol proberen.bij de eerst volgende voeding gelijk gegeven ik dacht echt dat word een drama dat spuugt ze uit nou nee hoor ze vindt het lekker zodra ik het pipet in dr mond doe begint ze te zuigen en daarna is ze aan het smakken hihih gek kind.we hebben daarna wel twee volle poepluiers gehad zonder dat ik haar heel erg heb zien persen neem aan dat het niet zo snel werkt dat spul. en heb een fotoalbum gekocht om me buik foto's,ziekenhuis papieren en de verloskundige papieren enz in te doen.heb zelfs een stamboom gemaakt.niet eel generaties maar voor het idee leuk.
Haha hier net Em een fles gegeven, heb nu de calma speen van medela. Die bootst een tepel na. Nou mevrouw wou alleen bij mama drinken en bijna niet bij papa! Dus elke dag maat even oefenen. Zr. Is erg hongerig vandaag, dronk neg tussen de voedingen door zo 90 cc uit de fles het hongerige wolfje!! Coon; ben beneiuwd of het werkt! Hier cinababy dat haalt de scherpe randjes eraf maar nog wel kramp.
hier drinkt aiyanna gelukkig goed uit de fles en me man geeft hem elke keer. en we zullen zien of het werkt al helpt het maar een klein beetje dan scheelt het toch weer voor dr cinababy kende ik niet.had een folder hegad van infacol en hoorde een aantal mensen erover dus dacht laat ik dat maar proberen