haha! Nee, sorry. Was ff met dat geboorteplan bezig! En ga nu maar ff snel boodschappen doen! Waarom ik niet heb gebeld.. Vind het nog steeds een te gek verhaal om daarvoor te bellen. Heb vriendlief nu beloofd dat als er nogo gekkere dingen gebeuren ik gelijk zal bellen!
Of nog aan het uitpuffen haha Lekkere naweeën als e.mma heeft gedronken, ze is goed hongerig!! Heeft nog bijna niet gehuild....als ze het maar niet opspaart voor vannacht Ga nu ff slapen!
Inderdaad, wat een rust hier! Mogelijk doordat meiden die veel posten net bevallen zijn of aan het puffen zijn Ben even over de kook aan het terugkijken en ga daarna lekker even een tukkie doen
@Flora Wat een mooie bevalling heb je gehad! Je verteld het ook vol trots goed gedaan meis! Nu lekker genieten samen! @Babyboo Balen meis dat ze verder niks gedaan hebben ik hoop voor je dat jullie meisje snel komt Fijn dat je nu even afleidibg hrbt! @Mikmak Het klinkt idd als een mooi en bijzonder afscheid voor jullie mannetje A.rnaud* Ben blij te lezen dat je niet in dat zwarte gat bent gevallen,maar meis pas wel goed op jezelf,het is nogal wat wat jullie hebben meegemaakt en nog in staan laat de tranen lekker gaan als daar de behoefte voor is!! En een brusje voor Linette zal er tzt zeker wel komen hele dikke knuffel voor jullie!!
Zo! Weer allemaal baby'tjes geboren zie ik Welkom Lexi, Emma en Shalina!! Mikmak, klinkt als een heel mooi afscheid voor jullie Arnaud. Ik heb al zovaak sterkte gezegd, maar weet eigenlijk niet wat ik anders kan zeggen. Ik hoop dat jullie er samen uitkomen met zijn 3en en er hopelijk over een tijd nog een brusje voor Linette mag komen. Goofie, succes meid!! Zet hem op! @Florabella: Fijn dat het goed gaat met Emma, kleine zuiplap @Babyboo: Wat naar dat je er zo doorheen zit. Ik hoop echt dat je kleine snel komt. Het kan inderdaad zomaar ineens gebeuren, al lijkt het alsof het nog weken gaat duren. Sterkte meid met de laatste loodjes! Ben heel benieuwd naar jullie Nikita
Mila mag morgen gelukkig weer terug naar het andere zkh als er plaats is En dan is het een kwestie van alle flesjes zelf opdrinken zodat de sonde niet meer nodig is! Ze doet wel heel hard haar best, wil steeds vaker de fles en krijgt er ook steeds meer uit. Haar record staat nu op 40cc!
@Babystew Dat is goed nieuws zeg! En super dat Mila het zo goed doet hopelijk is ze snel thuis waar ze hoort! Het zal voor jiu soms ook moeilijk zijn om te lezen hier dat de kindjes al lekker thuus zijn? ?
hallo meiden, vk is net weg.... ik heb 3 a 4 cm ontsluiting... dus beebje is in aantocht... de weeen worden ook steeds heftiger.... maar kan ze nog goed opvangen... dus hopenlijk heb ik vanavond/vannacht of morgen ons beebje in mijn armen!! Ga nog ff snel alles opruimen... wasje in de droger doen enz... zodat alles toch een beetje netjes is .... Liefs Minke
Hier vanmorgen met de kleine man bij de kno arts geweest en het zag er nu weer goed uit alleen links is het buisje eruit(is al een poos) maar er zat wel weer vocht achter het trommelvlies maar we moeten het nog maar aanzien ene kant fijn andere kant daar gaan we weer! Maar goed we zien het wel trek zo weer aan de bel Daarna mannetje weg gebracht naar kdv en ik heb de laatste sint kados gehaald en ben nu moe en ga even slapenn (proberen)