goede morgen lees weer een hoop die niet echt een goede nacht hebben gehad sjees jammer dat het niet heeft door gezet wij hebben nu 48 kaartjes slijm verlies heb ik hier heel de dag door s'avonds wordt het meestal erger en van de week op de wc verloor ik een hele sliert hier was de begin van de nacht niet echt leker wilde slapen en me buik ging ineens heel veel pijn doen ik denk me zal wel een ver keerde beweging gemaakt hebben gelukkig zakte de pijn na een tijdje weg en kon ik toch slapen
*buddynieuws* Helaas mogen esmee en ik niet maar huis. Esmee is vannacht naar de kinderafdeling gebracht in verband met hoge temp. Hoe is de baby stand? Liefs lin *buddynieuws* Ik heb in mijn antwoord verteld dat het hier heel verdrietig is doordat arnaudje is overleden in mikmak haar buik, dat ze goed van haar kleine meis moest genieten!
Nieuwwolkje; ja, heb je een fb vriendschapsverzoek gestuurd, als jd die accepteert dan kan ik je toevoegen!
@Sniffy Ja daarom! Ik heb haar net al weer eventjes gevoeld gelukkig. Maar gisteren was ze echt druk dus dan vind ik het niet prettig dat ze vervolgens weer zo rustig is. @NieuwWolkje Misschien dat je nu echte weeen had? @Coon Fijn dat je uiteindelijk toch hebt kunnen slapen! @Florabella/Lin71 Dat is mooi balen dan,. Gelukkig houden ze haar goed in de gaten en mag ze hopelijk snel naar huis! Hier nog steeds een pijnlijke buik, Ontzettend gevoelig. Wat wil ik nu graag dat alles doorzet en ik lekker met me kleine meisje kan knuffelen. Ze heeft ondertussen al wel weer wat bewogen gelukkig! Niet hard, maar ik heb haar al zeker weer 6 keer gevoeld. heel fijn!
Dat slapen van mij had ook geen zin. Heb voor mijn gevoel alleen maar wakker gelegen. @Ongipijn; volgens de vk ( heb het toevallig gisteren gevraagd) hebben we daar voorlopig nog wel last van. Dat komt doordat de beebjes met hun hoofden in de bekken zitten te wroeten als het ware en dat veroorzaakt dat gevoel. Is dus alleen maar een heel erg goed teken!
He, vervelend zeg van Lin dr kleine meid! Hopelijk knapt ze snel op en mogen ze beide lekker naar huis!! @ Babyboo; alweer buikpijn? Zou jij niet eens aan je vk vragen hoe dat kan? of is het de ongipijn? Kim had toen toch ook zo'n buikpijn gehad en hoofdpijn e.d. en die hebben ze toen ingeleid!
@Lin/Florabella: Jammer da ze niet naar huis mag.Maar met hoge temp kan ze beter in het ziekenhuis zijn dan thuis.Hopenlijk gaat het snel beter. Goed dat je het hebt verteld, anders schrikt ze straks als ze achter pc zit. Hier bed verschoond, was aangezet, boven alles gezogen. Ik weet niet wat ik heb gedaan maar ik heb de stofzuiger een beetje gemold.Als je het snoer eruit trekt dan rolt hij zichzelf meteen weer op zonder dat ik op de knop druk.Heel vreemd. Kom er net achter dat er op de babykamer een plint los ligt, heeft vriendlief vanavond of morgenavond nog wat te doen. Straks beneden stofzuigen en dan vind ik het wel mooi geweest. Nu eerst ontbijten en me rug rust gunnen, doet behoorlijk pijn.
Er is er 1 jarig hoera hoera, dat kan je wel zien dat ben ik! haha weer een jaartje ouder..23 lin, hopen dat het snel goed gaat met Esmee, en dat ze snel naar huis mag met jullie! Nieuw wolkje, oeff jij ook al zon last van harde buiken vannacht, hier het zelfde, niet echt prettig.. op een gegeven moment toch in slaap gevallen. prinsesje, ach toch nog even lekker gelegen toch sjees, aah nog niet doorgezet dus.. balen Flora ook nog niet dus.. mag nu echt wel eens doorzetten he babyboo, fijn dat je de kleine meid weer hebt gevoeld.. is toch weer rustgevend @prop.. hier volgens mij nog niks verloren.. wel veel afscheiding..soms ook super dun bleegg @kaartjes, hier ongeveer 60.. wanneer kan je decemberzegels kopen?
@Prinsesje88 Hmm das niet echt fijn. Maar misschien lekker op de bank hangen en dan nog een beetje uitrusten? Nee ik hoef de vk nog niet te bellen. Hoort er gewoon allemaal bij. Ik geef het volgende week met mijn afspraak wel aan. Of het moet opeens heel heftig worden. @Daisy1985 Jij bent weer goed bezig geweest hoor ik al. Pak lekker even je rust en doe het rustig aan! @Tamm Joepie. Gefeliciteerd met je verjaardag! Hier volgens mij precies zelfde afscheiding als jij. Decemberzegels zijn al te koop toch, of zit ik nou fout..
Gefeliciteerd met je verjaardag Tamm !! @decemberzegels; deze zijn vanaf eergisteren te koop. Is echt de moeite waard!! @Kaartjes; hier hebben we 80 kaartjes.
@Tamm, Gefeliciteerd, dat je maar een grote meid mag worden. @ december zegels zijn al te koop sinds dinsdag volgens mij. Hier de dierenambulance blij gemaakt, 2vuilniszakken mat handooeken/theedoeken en beddengoed.Sommige erg aan het pluizen andere een klein gaatje.Ze komen het als het goed is snel ophalen.
Hier heb ik 50 kaartjes gemaakt. Tot nu toe heb ik er 41 nodig geloof ik. @Daisy1985 jij bent weer goed bezig. Hulppietje !
Goedemorgen dames,hier ben ik ook even met BIB Ik heb wel bijgelezen,maar had geen zin om te reageren ,sorry Hier gaat het verder goed,slaap alleen zo slecht,lig steeds wakker en slaap weer en dan weer wakker en ga zo maar door Moet ook steeds aan Mikmak denken ben ook benieuwd hoe het gaat,zal haar vanmiddag nog wel even een sms sturen
Lieve mikmak en mikmakman, Ik hoorde vanmorgen pas het verdrietige nieuws. Heel veel sterkte de komende tijd. Ik weet niet wat ik moet zeggen.
@overige dames: sorry dat ik niet online ben de laatste tijd. Kan het bijna niet meer opbrengen om online te komen. Ben iedere dag ontzettend moe en kom bijna niet meer vooruit door de pijn in mijn bekken. Ik zal kijken of ik hier toch nog af en toe kan komen maar excuseer me als ik niet op iedereen reageer.