Nee, dat was volgens mij maat 50. Wij hadden geen rekening gehouden met vroeggeboorte, dus hadden geen maatje 44. Maar pappa had ook niet het kleinste pakje meegenomen, die was nog beetje in shock dat de bevalling al ging beginnen denk ik! Gelukkig hebben we daarna van buren wat setjes kunnen lenen! Het drinken gaat nu iets beter, hij drinkt in ieder geval wel weer wat uit de borst. Ik hoop dat het even een fase is! Wat fijn dat Quinten zo goed groeit! Op de foto's die je plaatst is hij echt klein! Voor de rest is het wel erg rustig hier inderdaad! Gisteren hebben we weer wat mensen op bezoek gehad en weer heel veel kadootjes gekregen. Hij is echt zo verwend, ga zo maar eens kijken of het nog bij de rest past of dat ik maar wat moet gaan opruimen!
Ik kom me ook toevoegen!! Onze Luc is geboren op 6 december! Was toen 36 weken en 2 dagen.. Luc woog 2800 gram! En zijn zaterdag 8 dec naar huis gemogen dus al lekker even thuis aan het genieten.. Vandaag is Luc weer gewogen en heeft alweer zijn geboorte gewicht super dus! Nu lekker wat dikker gaan worden want zijn temp. schommelt nog steeds wel net binnen de norm maar moet stabieler blijven! Zal snel foto plaatsen.. Hanneke leuke naam heb je voor de kleine
Gefeliciteerd! Inderdaad een erg leuke naam! Ik krijg je foto niet geopend, de link geeft bij mij een foutmelding
Oh, op de iPad lukt het wel! Wat een mooi ventje! Hij kijkt al zo wijs! Vannacht is onze Luc maar 1 keer voor een voeding gekomen! Ik hoop dat dat zo doorgaat
Fijn zeg al 1 voeding! Hier moet ik nog om de 3 uur.. Luc is net prematuur en mag pas als die 3 kilo weegt gaan voeden wanneer hij ' s nachts zich meld.. Hij woog vandaag 2840 dus hopelijk volgende week de 3 kilo bereikt.. Verder zitten we te wachten op uitslag hielprik 1ste prik was dubieus op het schildklierhormoon dus gistere nog x geprikt hopelijk heeft hij niks.. En net weer terug vanuit ziekenhuis want wond keizersnede is open gesprongen :x.. Konden ze niks aan doen ti's beetje dicht geplakt met zwaluwstaartjes en litteken zal nu groter en lelijker zijn.. Nou fijn.. Kan nu nog steeds niks doen want wond moet rust mag niet nog verder open.. En zou vanaf vandaag zelf Luc mogen gaan verschonen enzo nou helaas :x
Ja ik kan mij ook aanmelden. 9 December is onze dochter lana geboren met 38+4, ze woog 3075gr. Zijn volop aan het genieten van ons gezin! Foto volgt snel fotoprogramma weigerd even.
Gefeliciteerd met je mooi dochter Lana! Schattige foto! Wat vervelend Nathalie dat de wond open is gegaan! Ik heb zelf geen ks gehad, maar begreep dat je dan echt 6 weken bijna niets kan doen toch? Hopelijk is de uitslag van hielprik straks goed. Hoe lang moet je daar op wachten? Afgelopen nacht kwam Luc weer gewoon netjes elke drie uur helaas. Hij heeft het gewoon nog nodig. Gisterenavond heeft hij veel last gehad van krampjes en moest veel huilen, dat was echt zielig! Ik hoopte dat hij daardoor misschien langer zou slapen, maar helaas
Wat een schatje jkuil! Over ks je mag idd 6 weken niks tillen enzo en geen autorijden.. Verder is bij iedereen verschillend het herstel hoor.. Sommige lopen na een week al lekker met de kleine een blokje om.. Zolang je maar niks zwaars doet.. Maar hier zit het nu idd erg tegen met de wond.. Sinds gistere naar beneden gegaan maar merk nu al echt veel last van me buik door het bewegen dus dadelijk lekker plat! Uitslag hielprik helaas nog niet bekend.. hopelijk is het dan goed nieuws aangezien ze vorige x zo snel belde.. Luc sliep gistere nacht ook heerlijk 4 uur door..
@nathalie, wat een schatje!! Balen dat je zo last van de wond hebt. Hopelijk gaat het snel beter. @nachtvoeding, vannacht gewoon al 4 1/2 uur, daarna sliep ze nog na 4 1/2. Maar dan moet je toch wakker maken blijkt jammer . Mag maar 1x per 24 uur langer dan 4 uur tussen zitten
Jkuil hier idd ook al x gehad dat die langer sliep ook wakker meten maken.. Ik mag er zowiezo nog niet langer als 3 uur tussen laten zitten omdat die nog geen 3 kilo weegt mocht het pas daarna en dan idd 1 max 2 x per dag hooguit 4 uurtjes.. Alleen als ik hem echt wakker moet maken voor voeding drinkt hij lang niet zo goed is dat bij jullie ook?
Ja als ze slaapt, lukt meestal de ene borst wel maar mag dan geluk hebben dat ze borst 2 ook nog wil. Anders is moeders niet blij
Ik ben vanaf morgen weer lekker beneden maar wat doen jullie met de kleine overdag? Na voeding terug in bedje of lekker beneden bij je? Ik kan niet steeds traplopen dus leg hem denk ik in wandelwagen of lekker bij mij.. Verder vind ik nu wel spannend met borstvoeding of die wel genoeg krijgt.. Maar goed zolang die goed plast en poept zal het wel..
Jaaa ik kom ook mee schrijven een echte december mama hier Nora is op 08-12-2012 geboren! Gezellig en idd nog veel bekende hier leuk!
Ik heb de kleine overdag beneden, wij wonen gelijk vloers dus het wiegje schuiven we naar de woonkamer. Anders zal ik haar in de kinderwagen leggen. Vind ik ook wel met borstvoeding! Ga er van uit als ze tevreden zijn ze genoeg binnen krijgen. Je hebt op het cb ook altijd een weeg uurtje kun je laten wegen als dat gerust steld. Marihh, gefeliciteerd met Nora!
Ja laten wegen ga ik hier ook zowiezo doen.. Morgen komen ze hier op gesprek van het cb zal dan wel horen hoe of wat.. Hier laat op de avond flink huil uurtje gehad meneer wou telkens eten.. En dan legde ik aan en dronk hij niks.. Vandaag nieste hij en kwam er flink wat snot uit neusje.. Dus denk dat die daarom ze slecht sliep en drinkt.. Nog moeilijk alles te herkennen als er iets is..
Ben jaloers op jullie met 4,5 uur achter elkaar slapen! Hier gaat dat nog niet lukken. Overdag zet ik het wiegje in de box beneden, dan slaapt hij daar in (we hebben een wiegje met los onderstel). Met borstvoeding zeggen ze dat als er elke keer een plasluier is, dat ze dan genoeg binnen krijgen. Ik ga van de week ook wel weer een keer wegen, ben wel benieuwd. Ik merk dat Luc ook overdag steeds minder wil slapen. Vind het soms wel lastig wat ik dan met hem moet doen. Kan hem niet de hele dag bij me houden, maar hij kan ook nog niet spelen natuurlijk. Kwartierje onder de mobiel leggen vind hij wel leuk, lekker kijken! Huiluurtje komt me wel bekend voor. Vrijdag had Luc echt last van zijn buik en moest toen telkens hard huilen. Heel zielig. Als het vaker voorkomt ga ik misschien wel Infacol halen, dat schijnt goed te helpen. Mariahh, gefeliciteerd!!
@hanneke hier infacol en na een paar dagen lijkt het iets te verlichten. Zoiezo de ontlasting blijft er goed door op gang. Hier geef ik ook bv alleen na elke voeding spuugt m'n kleine meid vraag me af of dit normaal is? T spuit letterlijk d'r neus uit t gebeurd meestal 10 min tot 30 min na een voeding vind t zo zielig!