Hoi, Even uitrazen omdat ik mijn vriend niet tot een zenuwinzinking wil drijven. Bij mijn miskraam en de geboorte van onze dochter had mijn schoonmoeder haar pendeltje gelijk over geboortemaand en geslacht. Gisteren waren we bij haar op bezoek en aangezien we voor een tweede bezig zijn kon ik het niet laten haar pendel boven te halen. Resultaat. Hij zegt dat ik pas in maart zwanger zal zijn van een meisje, dat ik in juni na 16w zwangerschap het weer verlies. In augustus zou ik dan weer zwanger zijn van een meisje en in april 2009 bevallen ! Viel dat even tegen. Ik had er geen rekening mee gehouden dat er ook slecht nieuws zou kunnen uitkomen, maar die pendel begon in maart en juni zo vies te doen dat ik wel verdere vragen moest stellen uit nieuwsgierigheid. Wat moet ik daar nauw mee ! Ik ben normaal gezien echt niet te vinden voor die dingen, maar aangezien alles de vorige keren klopte liet ik me verleiden. En nu laat het me niet los... Help... hopelijk reageren er velen waarbij het niet uitkwam... ik snak er wel een beetje naar Tja, boontje komt om zijn loontje. Liefs Kitty
Meid vervelend dat je zo bang bent gemaakt, Ik geloof niet in een pendel. Ze komen bij mij nooit uit. Ik zou een jongen krijgen, Nou echt een meid hoor! Die pendel weet echt niet of jij in de toekomst heel misschien een kindje gaat krijgen en deze bij 16 weken gaat verliezen. En voor mensen die nu zeggen dat die van hun wel is uitgekomen.... ja makkelijk, 50% kans jongen/meisje. Allemaal net even te toevallig.
Bij mij zijn er tig pendels niet uitegekomen! zelfs de pendel klopte niet van degene die het hier altijd goed heeft. Nope zou me daar echt niet door laten afschrikken!
een pendel van mij zei dat ik een meisje zou krijgen en het is toch echt een jongen. dus ze hoeven niet altijd te kloppen. zou me er niet door laten afschrikken.
Ik geloof niet in pendelen. Voor de gein tijdens mijn zwangerschap 2 x laten pendelen, er klopte echt helemaal niks van! Ik zou een dochter krijgen (2x voorspeld) en de ene pendel zei dat het kindje 10 dagen te vroeg zou komen en de andere pendel zei 3 dagen te vroeg. Ik heb een zoon gekregen en hij kwam 10 dagen te laat
Hou toch op met die ongein. Op z'n minst is pendelen gewoon niet waar, op z'n ergst roep je er krachten mee op die niet te bedwingen zijn. Kun je je gewoon beter niet mee inlaten.
Geloof die onzin aub niet. Ik vindt dat pendelen de grootste flauwekul en ook zeker niet iets wat je moet doen als je een kindje wilt. Wat kan zo een pendel nu voorspellen. meis pin je daar niet op vast!
Krachten oproepen? dat is ook onzin. Je gelooft toch zelf niet dat zo een ding ineens enge krachten kan oproepen ofzo. Ik ben erg nuchter wat dit betreft ( misschien te nuchter )
Meid, laat je niet gek maken door een pendel! Trouwens ik vind dit ook heel erg van je schoonmoeder dat zij je zo bang maakt! je hebt al genoeg meegemaakt om je ook hier nog eens zo gek door te laten maken. Wat schiet je hier mee op? een hoop stress en angst. Gebruik je energie voor het positieve. 90% van de pendels komt niet eens uit!
ik geloof niet dat je er slechte krachten mee oproept, en pendelen door een bekende geloof ik sowieso niet. de pendel laat zich altijd leiden door het onbewuste van de persoon die het doet, dus in weze is het beínvloedbaar. als ik nu pendel en heel graag in februari zwanger wil worden, zal ik onbewust mijn pendel beinvloeden, en of het uitkomt zal een pendel helemaal geen invloed op hebben. dat hangt van hele andere factoren af.. heel veel succes met zwanger worden, en laat je niet leiden door een pendel
Bij mij hebben ze het ook nog nooit goed gehad. 1 keer dat ik een meisje zou krijgen maar de bevalmaand klopte niet. Het is denk ik ook maar net hoeveel waarde je er aan hecht.. Maar goed kan me je onrust wel wat voorstellen, als het gezegt wordt gaat je dan niet het ene oor in en de andere weer uit..
Joh meid, je zult zien als je er zo sterk in gelooft komt het ook uit. Niets is zeker, probeer het los te laten en dan komt het vast helemaal goed! Daar geloof IK heilig in! (En anders is het goede nieuws dat het iig wel goed komt.... Ja glas is half vol.)
Hey meid, snap dat t nu door je hoofd blijft spoken, maar ik zou je er niet druk om maken. Toen wij net bezig waren voor een kindje had mijn vriend van een kaartlegster oid te horen gekregen dat ik pas zwanger zou raken als we t niet meer zouden verwachten, en dat het zowiezo niet meer dit jaar zou zijn...en zie mijn banner Ook is er nog geen enkele pendel geweest die kloptte...dus, ik denk dat als zo'n pendel uberhaupt ooit klopt, het meer toeval is dan wat anders groetjes Bla
de pendel helpt om onbewuste dingen boven te halen. Je moet het ook goed kunnen wil het goed werken. Misschien is je schoonmoeder onbewust bang dat het misschien misgaat en beïnvloedt dit de uitkomst. probeer zelf maar eens met de pendel. Als je heel sterk gaat denken aan iets kun je de pendel beïnvloeden..... Voor mij inderdaad ook niet de meest betrouwbare methode, of je moet iemand hebben die het goed kan...... Probeer lekker positief te blijven, dat is in ieder geval goed voor jezelf en ook voor je kindje!
ik heb mij ook vaak laten pendelen en als ik de pendels mocht geloven dan was ik elke maand zwanger en de ene keer was het een meisje en de andere keer een jongen en zelfs een keer een tweeling!
Volgens de pendel zou ik helemaal geen kinderen krijgen. Aerin is nu een gezonde jongen van 9 maanden