heb begin juli al de brief ontvangen om alle gegevens in te vullen maar nog niks ontvangen had in november een berekening gemaakt en kwam er achter dat we een te hoog loon hadden doorgegeven dus toen snel gewijzigid en in jan kree3g ik het verschil uitbetaald gaan we dit jaar weer doen
ook wij hebben vorig week een brief gekregen om het jaaroverzicht van 2010 op te sturen. Nu dus afwachten. Continu te hoog salaris opgegeven dus voor 2011 maar aangepast. eerste formulier aanpassen toetsingsinkomen tbv toeslagen, na 5 weken gebeld, er stond niets in het systeem. Daarna zowel 2de poging als via programma toeslagen, salaris aangepast. Nu is er wel iets doorgekomen, dus wacht 20 oktober af voor correctie 2011.
ik heb inmiddels half september de teruggave van 2010 waar we nog recht op hadden van de kot op mijn rekening gestort gekregen.
Ik kreeg vandaag de brief met de definitieve berekening van 2010. Wij moeten 108 euro terug betalen. (is ook nog te overzien)
Ik zit nog steeds te wachten op de definitieve berekening 2009! Prima hoor, ik moet flink bedrag terugbetalen dus laat ze maar lekker ff rustig aan doen. Hoewel....nee eigenlijk wil ik nu gewoon wel s weten waar ik aan toe ben.
gelukkig dus nog meer mensen moeten de afrekening van 2009 krijgen. Ze zijn echt heel erg laat. De andere jaren was het in juni wel geregeld. Nu ook veel later de formulieren van 2010 gekregen. Meteen weer teruggestuurd maar dat zal nog wel anderhalf jaar duren voordat we daar wat van horen
Ik krijg helemaal niets terug. Heel vreemd, want we hadden ons salaaris naar boven afgerond. Nog even alles goed bekijken en dan evt bellen.
Hier het zelfde, bedrag was nihil, terwijl de lonen toch aardig omhoog hadden gezet. Ik kreeg vrijdag die van 2009 em 2010. Van 2009 moeten we 1500 terugbetalen. Dat was wel even slikken
Hier is het echt ongelovelijk. Eerst krijg ik een brief met acceptgiro dat we 310 moeten terugbetalen zonder een beschikking gezien te hebben. Dan krijg ik een brief over het hoe en wat van betalen. 3 dagen laten krijg ik een brief dat er 25 euro verekend is en dat het nu nog maar 285 is, en vandaag krijg ik een brief van de definitieve beschikking; dat we 25 euro terugkrijgen. Ik snap er echt hélemaal niks van, morgen even bellen.
haha mijn brief is nog niet binnen. Gebeld, maar hij is nogn iet eens geaccepteerd en volgens mevrouw kon dat ook best jaren duren. Ook mooi!
heb vandaag het formulier weer terug gehad.... Vergeten de jaaropgaven er bij te doen.... Had er gewoon overheen gelezen.... Dus hopelijk als ik dat morgen op de bus doe is het snel geregeld....