Hallo dames, het onderwerp zegt het al. ik heb deze twee kinderwagens gezien en ze lijken me heel handig. graag wil ik jullie meningen en ervaringen horen over deze twee. het gaat om de Teutonia Fun en de Cosmo titanium. ik wil graag weten of ze werkelijk zo functioneel zijn als de verkopers beweren. ( ik ben zelf namelijk niet zo groot 1.53 dus het is wel handig dat ik er goed mee overweg kan ) alvast bedankt voor de reacties!
Ik heb ook de teutonia gekozen omdat ik niet zo erg groot ben (1.62) en het dan niet mooi vindt als je achter zo'n grote kinderwagen loopt. Wij vonden de teutonia ook gewoon lekker lopen, heel stabiel. Van het weekend hebben we hem opgehaald en het zit ook allemaal heel makkelijk in elkaar en het onderstel is niet zo groot dus kan makkelijk in de auto. Die andere kinderwagen ken ik niet dus kan ik geen mening over geven.
Teutonia is een goed degelijk duits merk, titanium baby ken ik niet. Ik ken wel vriendinnen die heel blij zijn met hun teutonia. Ik zou voor teutonia gaan maar volgens mij is die ook veel duurder dan die andere.
Ik zou voor teutonia gaan maar volgens mij is die ook veel duurder dan die andere.[/quote] klopt de titinium is 399,00 maar daar komt nog vanalles bij zoals voetenzak, regenhoes noem maar op. bij de teutonia zit alles er bij inbegrepen maar die is ook 689.00 is wel veel prijsverschil vandaar dat ik graag de meningen wil horen over deze kinderwagen.
Absoluut de teutonia heb ze bij alle kids gehad en het zijn super wagens ook in gebruik heel makkelijk. Lisette heeft tot 10 maanden in de kinderwagen bak gelegen dat alleen al vond ik een mega plus punt. Kortom super fijne wagen ook de wandelwagen is ideaal je kan in een handomdraai de kleine naar je toe en van je af zetten. En 2e hands kun je een teutonia goedkoop kopen heb een bijna nieuwe gekocht toen voor 50 euro en heel veel plezier van gehad
Volgens mij is de teutonia vooral onder de mannen populair. Wij hebben de drie wieler en mijn man vond de brede 10 spaaks velgen erg mooi mwahaha
ja inderdaad, de mijne was er erg gecharmeerd van dat je zelf de wielen kon kiezen wij hebben volgens mij gekozen voor een andere met minder spaken
Wat mij vaak opvalt bij kinderwagens is dat ze erg breed zijn, en dat mensen vaak klem komen te zitten tussen poortjes/hekjes. Dat heb je bij deze twee kinderwagens dus niet?
hoi puck, de teutonia is vrij smal en heeft kleine wieltjes waardoor je makkelijker overal tussendoor kan. de cosmo titinium is wel wat breder maar er zijn bredere kinderwagens