Ik wil graag voor mijn dochter een dekentje laten maken. Echter geen idee welk formaat. Het dekentje wil gebruiken voor de wieg, wagenbak en later misschien ook voor de wandelwagen: buggy. En welk materiaal kan ik het beste kiezen merino wol? Ben een beetje besluitloos. Hebben jullie ook een dekentje laten maken?
ik heb zelf een dekentje gehaakt met de 'soft wol' van zeeman.. 1 eu per bol, heb 8 bollen gebruikt tot nu toe.. dure wol zou ik niet doen.. een dekentje gebruik je niet lang, in de buggy heb je een voetenzak namelijk
M'n nichtje heeft er een voor me gemaakt van merino wol. Heerlijk spul. Zijn ongeveer 3 euro per bol van 150 gram. Tja ach kost wel wat maar het blijft ook heel erg mooi als je hem met de hand wast. DROPS Baby Breiboeken ~ DROPS Design Hoer staan heel veel leuke patronen en ook van alle soorte steken filmpjes. Ik had zelf al minstens 15 jaar geen breinaald aangeraakt en toch een heel mooi truitje kunnen breien voor m'n kindje. Was gewoon trots op mezelf haha
Mijn schoonmoeder is deze aan het maken voor in de maxi cosi ze heeft ook een dekentje gebreid voor onze dochter zal haar eens vragen naar de afmetingen voor je want die weet ik niet uit me hoofd ook met Wol van de zeeman btw
Wauw!! Wat mooi. Heb je daar een patroon van? En het bedje.. ook zo mooi. Wil hem zelf ook graag kopen. Maar vroeg me af of hij handig is, ivm de spijlen en dat het bedje alleen laag kan.
Naar dat patroon ben ik ook al een tijdje opzoek! Had hem opgeslagen op de laptop maar hij is verdwenen
Ik ben zelf een dekentje aan het haken voor de wieg/kinderwagen. Wil 'm 80 bij 100 cm maken, van katoen garen (merk catania). Kan ook goed gewassen worden!
Dat maxicosi dekentje is een patroon van Phildar, ik heb m ook liggen Mijn moeder heeft bij mn (nu nog) jongste een wit katoenen deken gebreid, vierkant, ongeveer 100x100 cm. Ideaal. Kon in de maxicosi, in de wieg en in de kinderwagen... En doordat het katoen is, kan het ook goed gewassen worden, ook heel belangrijk. En het jeukt niet, en kindjes hebben er zelden een allergische reactie op!