je bent zeker niet de enige (en ook niet de laatste want ik ga ook 3 dgn voor nod testen ) ik heb nooit met die van kv getest ( heb ook geen kruidvat in de buurt , woon in turkije )
Hoi, Ik denk ook zwanger te zijn. Ben altijd erg regelmatig en nu al 3 dagen overtijd! Is me nog nooit voorgekomen. We zijn nu al 9 maanden bezig. Heb op een dag perioden van misselijkheid en lichte hoofdpijn. Ook zijn sinds een week mijn darmen erg aan rommelen. Soms heb ik wel het gevoel dat ik ongesteld moet worden maar er is niets te zien. Ook wel moe de laatste tijd. Vandaag test gedaan maar deze was negatief. Volgende week nog eens proberen en kijken wat er dan uit komt! Iemand dit ook wel eens gehad?
het kan zijn dat je ei mss iets later is geweest of de innestelkling iets later waardoor er nog niet genoeg hcg in je zit dus hopelijk over een paar dagen positief test en sommige mensen testen namelijk pas positief als ze ruim ene week overtijd zijn. ik duim voor je!!! liefs
wat ik nog vergeten was erbij te melden. dit was mijn eerste maand dat ik geen last had van ontpillingsverschijnselen na mijn ei en voor mijn NOD. Andere maanden had ik erg veel last van b.v. gevoelige borsten e.d. En mijn temperatuur is nog vrij hoor. Normaal zit ik rond de 36,7. Nu vanaf mijn NOD dag 37,1 / 37,0 en vandaag 36,8.
Had precies hetzelfde. Niet het minste wat op een streepje zou kunnen lijken, en ook de KV 2 voor 5 euro. Gek genoeg had ik gisteren de Matcare Ultra die in eerste instantie wit bleef maar later toch een licht roze streepje ging vertonen. Ik weet dat je de test na 5 minuten moet bekijken en niet later maar je gaat toch twijfelen. Al weet ik rationeel gezien bijna zeker dat ik binnenkort ongesteld word hoor. De kans is bij ons zó klein, en we zijn niet eens 'bezig' voor een kindje. We hebben er 2 en daar ben ik heel gelukkig mee. Maar door al dit gekke gedoe van mijn lichaam merk ik dat ik dat ik toch ga dagdromen over een derde... Wat zit je als vrouw toch raar in elkaar he.
hihihi ja ik dus spierpijn in bovenbenen voor en achterkant erg irrtant zeker als je er niks voor gedaan hebt maar er zijn er meer die dat hebben hoor heb het gisteren nog eens opgezocht bij eerste sympthomen en dan bij zoeken spierpijn in tikken dan zie je nog 3 pagina's met mensen die dat hebben het is voor mij wel nieuw want heb het nooit eerder gehad bij een zwangerschap
hallo dames ik durf me weer te wagen op dit forum nu mijn nod naderd. ik probeer er niet te veel mee bezig te zijn omdat ik mezelf dan gek maak. maar rond mijn innestelingsdatum had ik 1 dag last van vlagen misselijkheid en hoofdpijn. nu slaap ik onrustiger en heb veel heldere afscheiding ook heel af en toe (als ik er op let) voel ik aan de linkerkant onder in mijn buik een zeurderig gevoel een soort ongi gevoel maar veel minder heftig. ik vind het nog veel te vroeg om te denken dat ik zwanger zou zijn , maar hoop het stiekem toch. wanneer kwamen bij jullie de eerste symptomen? en herkent iemand mijn symptomen?
ik ga niet voor de nod testen. ik ga niet voor de nod testen. ik ga niet voor de nod testen. ik ga niet voor de nod testen. ik ga niet voor de nod testen. ik ga niet voor de nod testen. ik ga niet voor de nod testen. ik ga niet voor de nod testen. zo en nou ook echt niet doen he allemaal !!
Hier vanochtend, toen ik al met de volgende test in mijn handen zat, geworden! En het gekke is, voel me nog steeds zwanger... Haha! Maar dit is duidelijk geen innestelingsbloeding. Dus mijn lichaam heeft mij deze maand heel erg voor de gek gehouden. Andere dames succes!
oh wat jammer nou mamasu hoop dat het de volgende ronde echt raak is voor je @all:ik heb de laatste paar dagen ontzettend levendige dromen dromen die ik ook onthoud ik ben nu net wakker en heb vannacht gedroomd dat ik een test had gedaan en dat er 2 hele dikke strepen op stonden positief dus ik geloofde het niet en deed een cb test (gek voor de nod maar goed de strepen waren echt donker) en daar stond op dat ik al 10 weken zwanger was hoe vind je die dat kan natuurlijk helemaal niet maar in mijn droom ging ik wel helemaal uit mijn dakkie ik droom dus steedsdit soort dromen he zo gek dat ik ze onthou ook normaal heb ik dat bijna nooit heb het wel eens maar echt heel zelden en dan nooit zo vaak achter elkaar zou ik er dan toch veel te veel mee bezig zijn of zouden die dromen mij iets willen zeggen en ben ik gewoon hartstikke zwanger pfff nog een paar daagjes als ik het maar vol houd tot minstens dinsdag
Hey Mamasu Wat een vervelend nieuws, deze maand weer niks. Maar positief blijven ooit zijn we aan de beurt. Hier is er nog niks veranderd, alleen vanochtend beetje misselijk maar dat mag geen naam hebben , verder voelt het boven mijn schaambeen hard aan, Heb ook hele stinkende scheten ( sorry ). En na het klussen een vreemd gevoel in mijn baarmoeder!! Iemand hier ook "last"van ?? Succes met de volgende ronde mamasu En de rest succes met wachten
Ik had gisteren heel erge hoofdpijn en was ****misselijk, ben me echt op bed moeten gaan liggen. Vandaag nergens last van alleen spierpijn in mijn bovenbenen( aan de achterkant). Ik lees dat hier meerdere meiden last van hebben. Kan die hoofdpijn ook een symptoom zijn?
Ik weet niet of dit DE symptomen kunnen zijn, maar ik heb al een paar dagen last van een zenuwachtig gevoel in mijn buik, ben moe, was twee dagen trug behoorlijk chagie en moest ook veel plassen, valt nu wel weer mee.. Zouden dit symptomen kunnen zijn??
wil ook wel weer meedoen zit nu rond innesteling en heb last van het volgende: -jeukende tepels -vlagen van misselijkheid -steken achter schaambeen, beetje pijnlijke kriebel gevoel -spierpijn maar komt ook omdat ik woensdag heb ge-bodypumpt, maar dat ik er nu nog last van heb.. ? De pendels zijn gunstig, zal vanmiddag ff kijken wat de pendel zegt als ik vraag of ik nu zwanger ben
ik hoop voor je dat de pendel klopt muppet bij mij had iemand voor april gependeld maar die kon er geen wijs uit hihihigeen ja geen nee dus tja
wat een symptomen allemaal. het is ook zo spannend en alles wat ik hier lees zouden volgens mij symptomen voor een zwangerschap kunnen zijn, maar tegelijker tijd kunnen het ook gewoon de aankomende duivels zijn die je voor de gek houden! ik heb vandaag wel weer last van wat vlagen misselijkheid. dan probeer ik iets te eten en kijk ik of dat het dan weg gaat, maar het blijft ook wel een goed teken ik ben dus niet misselijk van de honger. verder nog steeds de afscheiding en soms dat aparte ongi gevoel in mijn buik, maar niks heftigs. oo had ik maar meer duidelijke symptomen.......