De titel zegt het al, heb een zwart truitje met een witte deodorant vlek erin. Heb hem al een paar keer gewassen ook op verschillende graden maar krijg het er niet uit. Iemand een tip? Vind het zonde om het truitje zo weg te gooien hij is verder prima in orde.
Laatst op de tv zag ik een tip dat je wat bakmeel nat moet maken en dat erover moet wrijven. Erin laten trekken, uitspelen en in de machine. Heb het zelf ook nog nooit gedaan. Succes.
Hier heeft mijn man er altijd last van. Ik heb alle tips en trucks al geprobeerd dus hoop dat hier DE tip erbij zit..
Had al bij "oma" gekeken, maar deovlekken staat niet in de lijst met vlekken. Ga maar eens proberen met ossegal en azijn, die laatste kreeg ik als tip van moeders. Thnx voor de reactie's, laat nog weten of het is gelukt.
Bedoel je van die gelige vlekken onder de oksels? (Ik dacht altijd dat dat door zweet kwam en niet door de deo.) Maar ik doe dat met glanspoelmiddel voor de vaatwasser. Erop spuiten, even inwrijven en 10 min in laten trekken. Daarna gewoon met de was in de machine mee.
Nee echt een witte vlek van de deo, waarschijnlijk in me haast vergeten te schudden en/of een keer mis gespoten! Maar thnx voor de tip die kan ik ook eens uitproberen.
goed natmaken met azijn en dan een tijdje in laten trekken. Ik doe eigenlijk al mijn shirts standaard zo behandeld in de wasmachine.( als ik het niet vergeet ) Zweetlucht gaat er ook goed mee uit en het is niet agressief voor je kleren
Nee, heb ze eergister gedept met azijn in laten trekken en mee gewassen en het is er toen niet uit gegaan. Nu heb ik gister avond een emmertje water aangemaakt met azijn en ze de hele nacht laten weken. Ik ga ze straks uitspoelen en mee wassen, hoop dat het nu wel is gelukt. Word vervolgt!
Ik krijg hier alles eruit met ossengalzeep maar mijn moeder kwam laatst met Dasty (te koop bij de wibra) maar dan de vetreiniger o.i.d. Die had ze gewoon eens op wat vlekken gedaan die ze er niet meer uit kreeg en het was weg. Ze hebben een hele lijn van dat Dasty (ook wasmiddel) maar zij gebruikte echt de allesreiniger waar je ook je gasfornuis mee schoon kan maken haha.
Dasty inderdaad! Ik had zo ook een verfvlek op mn tafel die ik er met geen mogelijkheid uitkreeg. Leek echt in het tafelblad getrokken. Dasty vetreiniger erop, doekje erover en weg Misschien ook wel voor kleding dan!
Welke is dat de dasty ontvetter spuitfles, of de allesreiniger? Als het er straks niet uit is ga ik dat als laatste proberen en anders gaan ze maar gewoon weg.
Is de Dasty ontvetter in een spuitflacon. Spul zelf is geel. Op de voorkant staan plaatjes van tegels, fornuis e.d. en linksonder staat ook een blouse (rood, geruite) Die heeft zij gebruikt voor de vlekken in haar kleren.