Dikke voet

Discussion in 'Na de bevalling' started by Meis28, May 1, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    Aug 30, 2013
    4,026
    184
    63
    Spanje
    Twee dagen na de bevalling van mijn tweeling 5 weken geleden, had ik hele dikke voeten en enkels, soms deed de huid gewoon pijn. Dit heeft zeker 8-9 dagen geduurd en toen trok het allemaal weer bij. Een week later had ik een pijnlijk linker scheenbeen.En nu (nog weer een week later) heb ik ineens weer pijn in mijn linker voet, bijvoorbeeld wanneer ik m’n schoenen aan doe of op een bepaalde manier m’n voet beweeg, en zit daar weer vocht, dus weer dik. Is dit normaal..??
     
  2. Ellen8

    Ellen8 Actief lid

    Apr 8, 2013
    414
    96
    28
    Ik zou ermee naar de huisarts. Volgens mij moet je na een bevalling alert zijn op trombose. Ik weet niet of daar sprake van is, maar klachten daarbij zijn wel dik/rood/opgezet been. Hopelijk is dat het niet, maar zou het wel laten controleren.
     
    Paardenbloem likes this.
  3. Meis28

    Meis28 Fanatiek lid

    Aug 30, 2013
    4,026
    184
    63
    Spanje
    Zal het morgen vragen aan de vk, heb dan toch een afspraak. Het is niet rood oid en het is een klein stuk van m’n voet, maar vind t toch vreemd..
     

Share This Page