5 weken geleden ben ik van een tweeling bevallen. Na twee weken stopte het bloeden en ging het over in wond vocht, wat inmiddels zo goed als weg is. Maar toch ruikt het nog vies vind ik, moet me echt twee keer per dag wassen anders ruik ik het gewoon. Is dit normaal?
Heb ik ook een tijdje gehad na het vloeien. Maakte me enorme zorgen, dacht dat het nooit meer over zou gaan. Maar het is helemaal goed gekomen gelukkig. Vanzelf.
Hier ook paar weken een graflucht gehad. Is uiteindelijk weer weg gegaan. Goed schoonhouden is het enige wat je kunt doen. Volgens mij hoort het er wat bij...van binnen ben je toch een wond en dat ruikt gewoon.
Hier zei de kraamverzorgster dat dat normaal was. Behalve als dat andere je kunnen ruiken. Dus als ze binnenkomen en het ruiken. Dan is het een infectie en heb je een ab kuur nodig.