Wij hebben ook drie zonen, superleuk! Ik houd ook van Hollandse/Friese namen, dus ik stem zeker voor Siem. Mijn jongste heet Siep en heeft als tweede naam Jitse
Ik vind Friese namen ook super mooi! Alleen mijn vriend dus niet. Zo jammer! Ik vind Siebe bijv ook super mooi! Nog mooier dan Siem misschien wel. Jibbe ook trouwens.
Ik wist nav. de topictitel niet dat er een poll bij zat, maar zonder poll wilde ik (o.a.) al Ties opperen dus Ties! Daarnaast dacht ik nog aan Loek, Dies, Niek, Jits en ook Siem (maar omdat Ties eerder in me opkwam en ik die vlotter vind, voor Ties gestemd). Verder ben ik zelf heel erg weg van Mats, Mels, Jens en Rens maar ik gok dat die net niet in jullie straatje vallen? En Seth? Siem, Guus en Gijs vind ik persoonlijk heel boers, sorry (Siem geopperd omdat ie kort is, dus niet omdat ik m vlot vind)
O geweldig, nooit geweten! Mijn man heet zo Had m net (maar dan zonder de -e omdat ze een 1 lettergreep naam zoeken) ook geopperd hierboven
Jaaa vind ik ook heel leuk! Wel grappig want in t algemeen ben ik helemaal niet zo'n fan van nederlandse namen!