Ah zielig van de korstjes .... Hier ook vacuüm gehad bij de eerste en het is heftig voor de kindjes he Jeetje verschrikkelijk als je zo'n pijn hebt Kim....maar het is ook niet in een keer weg na de bevalling he. Fysio zal vast helpen. Ja de cyclus is nu 33..... Dat was ie ook voor de mk. Mijn lichaam heeft gewoon lang de tijd nodig gehad.
Lieve Lieke, van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje K.oen!!! ♥ Ik wens je de mooiste fijnste kraamtijd toe meid. Dikke knuffel, je hebt het knap gedaan. Lekker mannetje!! Mijn dochter was ook al 3720 met 37 wk hihihi, heerlijk die dikkies ♥ Lov: Neeeeeee he wat baaaaalen Ik had zo'n goede hoop! Maar hopelijk wel een heerlijke vakantie gehad?! Sum: Och meissie zoveel twijfel, goed naar jezelf luisteren hoor. Niks moet. ♥ Ka: Meid toch 45 uur werken met een gezin en zwanger, dat is geen doen joh!! Doe eens rustig wijffie!!!! Kim: Aaaaaaaah wat sneu zeg die korstjes En jij nog zoveel pijn. Sterkte!! Jan: Fijn dat de logo dat zo goed oppakte!!! Hoe is t verder met je? Kache: Hoe is het bij jou? Nog aan t genieten? Hahaha supermama aan de shop! Claudia: Jeeeeeeeee meid nog niet bevallen???? het is wel loodzwaar nu niet? Stoere mama!!!!! Hier: Even een erg drukke tijd nu met alles, maar bijna klaar. Bekken en HB worden erger en ik ben ook erg moe. MAar t komt goed
Ja meiden ze zitten nog lekker warm in mama's buik!! Ik zou eerst aankomende woensdag naar het ziekenhuis gaan voor gesprek (de knoop doorhakkend) maar werd vrijdag gebeld door het ziekenhuis. Ze hebben mijn geval besproken in hun team en nu moet ik maandag naar het ziekenhuis voor gesprek. Dus hopelijk ben ik begin volgende week bevallen van mijn tweeling!!!! Kijk er naar uit, maar tegelijkertijd zie ik er toch tegenop! Waarschijnlijk gaan ze het dan opwekken en dan kan ik in een weeënstorm terecht komen dat slecht is voor me baarmoeder. Eerste keer keizersnee en bij tweede operatief verwijderen placenta. De kans op het scheuren van m'n baarmoeder tijdens zo'n storm is groot vandaar dat ze nog steeds hopen dat het natuurlijk op gang komt!! Babbelbol nog steeds zo'n last van harde buiken??? Kimberly ik hoop dat ze iets kunnen doen aan die korstjes lijkt me inderdaad ook niet echt fijn!! Lov, fijn dat het weer een beetje regelmatig word!!
Spannend claudia,die kindjes hebben het gewoon super bij mama daarbinnen... Gelukkig maar,hoe langer bij mama hoe beter toch? Of werkt dat niet zo bij een tweeling? Succes en ik hou het in de gaten!
Bedankt voor de felicitaties! Gaat goed hier. Koen drinkt goed en blijft goed op temp. Gisterenmiddag thuis gekomen. Nacht was wel een ramp dus doodmoe na drie nachten met max 2 uur slaap. Lig nog veel in bed. Maar t is genieten!!! Lov, balen dat je niet zw bent. Wel gelukkig een leuke vakantie gehad! Claudia, ik ben met ballon ingeleid en daarna infuus plus vliezen breken. Kans op weeënstorm is dan veel kleiner dan bij gel, tampon of tabletten. Neem aan dat ze bij jou ook voor ballon gaan? Kim, oohhh wat zielig!
FIJNE MOEDERDAG ALLEMAAL lieke: fijn te horen dat het zo goed gaat,nu lekker uitrusten en genieten van je gezinnetje. claudia: spannend hoor, zou toch mooi zijn als je kindjes over aan paar dagen in je armen liggen, ben benieuwd naar de namen . babbel: pas goed op jezelf, zoveel hb is ook niet goed. en die bi is ook verschrikkelijk. probeer toch wat rust te pakken. voel je je verder wel goed? ik ga zo de kids allemaal in bad stoppen en daarna bij mijn moeder op bezoek. verder een lui dagje vandaag. morgen is het weer als normaal, weer het ritme terug.
Fijn moederdag idd . @ Lov: tja, hoe moeilijk of makkelijk is die 3e ? Tot nu toe heb ik echt het gevoel: die doe ik er even bij . Van 0 naar 1 was flink wennen, van 1 naar 2 erg zwaar en van 2 naar 3... peanuts! Ik vind het dus echt stukken makkelijker. Je hebt toch al zoveel meegemaakt met je andere kinderen, je bent al gewend om aandacht te verdelen, ben echt een stuk meer ontspannen en niet snel uit het veld geslagen. Het helpt natuurlijk dat N een lief meisje is, mijn andere 2 kids al redelijk zelfstandig zijn (en belangrijkste: goed doorslapen!) en ik hun veel kan vragen/uitleggen. De echte uitdaging zal zijn om die 3 kids te combineren met werk en dan straks dingen als zwemles, speelafspraakjes e.d. We zullen wel zien, komt vast goed! @ Kimberly: doe maar lekker rustig aan, he! Balen dat je zo veel last nog hebt van je bekken, maar lieve schat, vergeet niet dat je pas ruim 2 wkn geleden bevallen bent met veel kleerscheuren! Verwacht niet te veel van jezelf. Fysio/begeleiding lijkt me een goed plan! Fijn om te horen dat spugen van je kereltje al wat minder is, met andere speen nu. @ Claudia: pfff, meid, het wordt nu echt spannend, ze zijn er bijna! Heel veel succes deze week. Hopelijk erg voorspoedig (en zeker geen weeenstorm, duim voor je!). @ Lieke: wat een fijn berichtje . Wel erg vermoeiend, zo die eerste dagen, ik hoop dat je snel wat meer slaap/rust kunt pakken. @ Babbelbol: pas goed op jezelf meid! Hopelijk snel rustiger (en diploma op zak!). @ hier: gisteren weer een flinke regeldag gehad, eindeloos gevoed, N onrustig en weinig geslapen. Stom he, meer dan genoeg ervaring mee, maar toch weer wat onzeker. Vandaag is alles weer goed, dus moet echt een beetje meer vertrouwen hebben . Morgen naar CB, ben erg benieuwd. Verder genoten van knutseltjes en versjes van kindjes, jammer dat het weer zo wisselvallig is. Heb nu niet zo'n zin om naar zeiknatte modderige speeltuin te gaan ... Dus dan maar een extra filmpje en kids vroeg naar bed, want morgen weer school!
Idd kache dat zwemmen enz is gewoon moeilijk. 3 kids tegelijk onder handen houden. Nu zie ik wel eens ouders met een kind en die het dan moeilijk hebben....en dan denk ik....jeetje ruilen? Een kind is peanuts hahaha. Maar je went overal aan. Dus die derde lukt ook wel. Moet wel zeggen dat ik bewust de tweede snel wilde na de eerste en de derde dus niet. Hier was de oudste nog geen 2 toen de jongste kwam, dat zou ik nooit gedaan hebben met de derde. Ja het weer is niks bah! Hier ook vroeg naar bed vanavond want morgen eindelijk weer school hahahaha...pfffff ben klaar met dat hyper gedrag van der hahahaha
Hoe is het met de rest van de meiden die zwanger willen worden? Waar zitten jullie? Hier begint de cyclus weer langzaam naar de eisprong toe te werken.....nou ja....heel langzaam aangezien die pas op dag 20 is ofzo hahaha
hallo meiden, hoe is het hier. ben weer terug van 2 weken camping. heb jullie wel wat verwaarloosd de laatste tijd. sorrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.
Joehoe Koen is geboren! wat fijn! Gefeliciteerd en wat een heerlijke stoere naam! Lekker gaan genieten nu heb je dubbel en dwars verdiend! De tweeling nog in de buik=...goh wat jammer! ben zo benieuwd! hihi. fIJNE MOEDERDAG IEDEREEN! iS IEDEREEN VERWEND? hier heerlijk gekampeerd bij de boer, geweldig! wat genoten! en wat is onze dochter van drie dan groot zeg! Heerlijk! We zijn er nogs teeds niet uit, wel of geen nummer drie..we laten het lot wel beslissen....jaja..knap he? Het heeft bij mij toch geen zin om t te willen ofzo, ik word niet makkelijk zwanger over t algemeen dus vandaar we laten t nog steeds los en t is goed zo ..hihi. Hoe issie verder? nog leuke plannen? pinksertweekend??
Hahahah sunshine eigenlijk gaan jullie er dus gewoon voor Kamperen bij de boer lijkt me ook erg leuk om eens te doen!
ja lov precies hihi! Aanrader hoor die kleine leuke beorencampings, helemaal met kleine kinderen, speeltoestelletjes op t veld, geitjes, koeien, konijnen, lekker overzichtelijk! hier hadden we zelfs verse broodjes ..Lof it!
Sumshine stoere beslissing! Ben benieuwd!! Tweety welkom terug! Leuk gehad? Lov ik duim voor je deze ronde!! Supervakantie gehad lees ik, fijn! Babbel rustig aan meid met je bekken en HB! Claudia jeetje de kindjes blijven wel heerlijk bij je zitten hè! Wordt spannend dus morgen, succes!! Kache oh ik hoop dat ik hetzelfde ervaar als jij met de overgang van 2 naar 3! Ik vond 1 een beetje wennen, 2 (kort op elkaar) erg zwaar (oudste kreeg toen enorme driftbuien en ging heel erg peuterpuberen, jongste was dysmatuur en een huilbaby en sliep na 4 maand 'pas' door). Hopelijk nu geen dysmatuur en geen huilbaby zoals de eerste 2, maar we zullen zien. Het is gelukkig tijdelijk. Lieke gefeliciteerd met Koen!! Fijn dat het zo goed gaat!! Maris succes met jullie keuze! Lastig hè. Kim fijn dat het iets beter gaat met jullie mannetje met de 123 speen! Iemand vroeg wat ik voor werk deed. Ik werk met autistische jongeren in een kleinschalige woonvorm. Onregelmatige diensten, maar dat vind ik wel fijn. Mijn slaapdienst begint om 16.30 en ik ben de volgende dag om 9 uur of 13 uur vrij (ik slaap gewoon van 22 tot 6 of 8 uur) en dan heb ik al 12.5 tot 16.5 uur gewerkt. Verder late diensten. Vroege diensten hebben wij niet. Hier de oudste ziek. Sinds dinsdag aan de diarree, maar nog niet opgeknapt. Werd alleen maar zieker totdat ze zaterdag ook alles uit ging spugen. Ze heeft 2 stukjes peer geprobeerd, beetje vla en over de hele dag 2 keer 2 slokjes drinken. Alles kwam eruit. Verder had ze geslapen en op de bank gelegen. Stond op het punt om de hap te bellen totdat ze haar beker melk wel binnen hield. Daarna is ze gaan slapen en vanmorgen weer wat beter. Ze spuugt niet meer, maar nog steeds diarree. Ze poept gewoon water. Morgen de huisarts maar bellen. Ik trek nooit snel aan de bel, maar nu mag die diarree wel stoppen. Er zit geen energie meer in.
Ja ka het was super Zielig van je kindje hoor.....ors kun je bij de apotheek kopen....kun je in water mengen ... Zo krijgen de wel mineralen en zouten binnen zodat ze niet uitdrogen. Maar ja dan moeten ze wel iets drinken he Sterkte hoor....