babbel: zoonlief begint ook ongeduldig te worden, ach! Het arme mannetje snapt ook niet waarom je niet gewoon kan vertellen wanneer het komt. En jij met 38 weken hebt meer recht om te klagen dan ik met nog geen 29 maar ben gewoon moe, heb te veel gedaan deze week en daar betaal ik vandaag de prijs voor! Was wel te verwachten. Maar ga je echt vragen om vliezen te breken of bedoel je strippen? Ik wist eerljk gezegd niet eens dat je dat ook aan de vk kon vragen lov: ik heb je topic met foto's voorbij zien komen, ik zag op sommige foto's inderdaad ook wat tussen de beentjes bij onze zoon was het wel gelijk duidelijk maar dat was met 16 weken dus al ietsje verder. Jammer inderdaad dat er wat meiden zijn afgehaakt maar vast heel druk met de kindjes bezig! Ik weet dat ik na de bevallingen ook een stuk minder actief was op zp. Vandaag een nieuwe hoes om de ipad met een klein toetsenbord stuk makkelijer tikken dan met mijn mobiel!! Fijne avond allemaal! Onze jongste ligt al in bed en de oudste is al in bad geweest en loopt in pyama beneden dus die gaat ook zo naar bed en dan rust....!! Heerlijk. Weten jullie trouwens een filmpje voor kinderen waarin word uitgelegd over de zwangerschap en dergelijke? ik doel niet op de bevalling maar echt dat er een baby in de buik groeit en er dus een broertje of zusje komt. Dochter geeft heel lief kusjes op de buik maar snapt er volgens mij nikks van... vandaar....
Jan ik laat wel eens plaatjes zien Ja maar er waren ook zwangeren die meekletste toch? Weet natuurlijk dat het druk is zo met een baby erbij Ja ik had die echo met 13 weken....maar ja zag ook echo's waarvan ik dacht....nee die zag ik echt niet zitten tussen de beentjes hahaha
Lov: dat doe ik inderdaad ook, maar dacht wie weet is er iets van een filmpje... Je foto's waren inderdaad twijfelachtig en ik neig meer naar een meisje maar maandag weten we het zeker!! Spanend! Babbel: hoop dat het gaat beginnen!! Wel komen posten, he!!!
Lieverds... Ik neem even een sabbatical van FB en internet.... Bij goed nieuws zullen jullie vanzelf weer een berichtje zien. Dikke zoen allemaal
Jaaaaaa ik móést even kijken!! Lov wat leeeeuuuuk!! een zoon is zoooo leuk hihi! Gefeliciteerd lieverd!
Lov: kan me voorstellen dat je aan het idee moet wennen maar hoe leuk is het om na twee meisjes een jongen te krijgen!! Ben benieuwd hoe het met tweety is... Zij krijgt na twee jongens een meisje! Hier: Heb al de hele dag harde buiken.... Heb van drie tot vijf in bed gelezen maar ze blijven komen! Echt heel irritant! Straks eten, kids in bed leggen en dan maar in bad kijken of het zakt. Hebben jullie dit ook altijd zo erg!
Hallo allemaal, Allereerst heel erg sorry dat ik me niet meer heb gemeld! @lov, wat leuk nu een jongen!!! Begin je al een buikje te krijgen? @babbel oeh wat spannend... Kan me voorstellen dat je nu wilt dat het gaat gebeuren zekker met de hb en bi! @jan, jij schiet ook al lekker op @kache wat leuk zeg dat rollen. Vervelend van je klachten. Ik zou het zelf geschreven kunnen hebben. Maar goed, ik heb dan ook de bv afgebouwd de laatste weken. Dus zal idd wel hormonale omslag zijn... Hier ook een heel vrolijk, lachend jongetje dat gisteren van de buik naar de rug draaide. Maar we zijn flink aan het klooien. Koen had veel last van krampen, we hebben nu van alles geprobeerd. Speciale voeding lijkt te helpen, maar het is niet helemaal weg. Nu blijkt de groei ook af te nemen. Dus morgen naar huisarts om doorverwijzing naar kinderarts te krijgen. En dan gaan ze hem opnemen. Verder slapen we ook nog steeds niet door. Ook Maud wordt iedere nacht wakker. Ben dus een beetje aan het einde van mijn Latijn. Ben daarom ook gestopt met de bv... Ik probeer weer meer te komen, maar het lukt me vaak niet. Zeker met het werken erbij en Maud die naar school en bso gaat, Koen naar kdv. Even wennen aan het nieuwe ritme allemaal... Maar ik ben jullie niet vergeten!!!
Lieke: wat balen dat het allemaal niet zo lekker loopt! De gebroken nachten zijn ook vreselijk en kunnen je behoorlijk opbreken! Ik hoop dat de groei snel bijtrekt en dat hij niet lang opgenomen hoeft te worden! Neem lekker de tijd om van je gezin te genieten en voel je niet verplicht hier te komen kletsen, kom maar wanneer het weer uitkomt! Hier: voel me vreselijk... Harde buiken blijven komen en ben nu ook vreselijk misselijk! Heb net ontzettend overgegeven en van onder loop ik ook helemaal leeg... Lijkt bijna of mijn lichaam zich klaarmaakt voor de bevalling. Kleine meid is giga druk! Hoop dat ik zo nog wat kan slapen!
Jeetje Jan hoe is het? Lieke klinkt idd erg heftig allemaal meid..... Maar als je zoon opgenomen wordt, wat gaan ze dan doen?
Gaat gelukkig weer wat beter! Denk dat ik misschien een buikgriep heb (gehad) waardoor mijn buik gister ook steeds zo hard werd. Ben de hele nacht ziek geweest. Ben nu vooral slapjes maar denk (hoop) dat ik het nu wel kwijt ben! Lov: jij had toch steeds zo last van maagzuur? Hoe gaat het daarmee? Enne... Ga je nu al de meisjes spullen verkopen? Kleertjes e.d.?
Ja: He meid wat rot zeg Ja van je darmen kun je enorme HB krijgen!! Ik herken t Beterschap! Lieke: He meid toch, gaan ze o.a. provoceren met koemelk? Heb ik snel thuis gedaan, zodat m'n dochter niet opgenomen hoefde te worden Ik hoop dat t snel beter gaat! Lov: Lekker op je blauwe wolkje?