@ Babbel: skatje ! Nu valt me toch wel weer op hoe snel het gaat... Lijkt al weer lang geleden dat N zo was ...
Kache: wat gaat het hard!! Ik dacht dat jij ook nog zo'n heel kleintje had maar tijd tikt door, he!! Geniet er maar van!
hallo meiden, hier waai ik weer ff langs hoe is het hier? babbel bevallen gefeliciteerd had ik op fb al gedaan maar bij deze nog een keer hihi. heb ik verder nog veel gemist? hier gaat alles zijn gangetje. helaas nog steeds last van me onderrug/bekken. mijn werk ik nu aangepast en werk nog 50%. 6 dagen per week ban ongeveer 5-6 uurtjes. de ene dag gaat het beter als de andere. ik merk wel dat ik 6 uurtjes erg zwaar begin te vinden en liever 4 uurtjes draai. ik kijk het as week nog ff aan heb vrijdag een gesprek met mijn afdelingshoofd dan kan ik het eventueel gelijk bespreken. het kamertje is bijna klaar ben alleen nog bezig met de muurschildering. en dan het inrichten en alles wassen maar dat wil ik pas in mijn verlof gaan doen. wassen jullie nog met appart wasmiddel of gewoon met waar je altijd mee wast? ben druk aan het zoeken naar een geboorte kaartje wat een drama zeg kunnen niks leuks vinden. pfff. gelukkig is het nog niet zover. ik ga proberen om weer wat vaker langs te komen.
Babbelbol van harte gefeliciteerd en wat fijn dat je je bad mocht gebruiken!! Wat een schatje is het!! Heb de foto's net uitgebreid bekeken!
Ik lig in het ziekenhuis aan de weeenremmers en heb eerste longrijpingsprik gehad. Het leek erop dat ik ging bevallen en heb ook al wat ontsluiting maar gelukkig zwakken de weeen al goed af. Duimen jullie mee dat het goed blijft gaan! Voor nu moet ik zo in zo tot woensdag blijven.
sterkte jan hoop dat de kleine nog ff blijft zitten. *knuff* dames ff een vraagje over het wassen van de kleertjes. hebben jullie dit in het begin met neutral waspoeder gedaan? ik weet niet precies meer wat ik bij de jongens heb gedaan en hoelang met neutaale. ik gebruik nu dreft tabs kan ik daar ook de kleertjes mee wassen of toch voor de zekerheid met neutral?
Bedankt meiden! Tweety: ik heb nooit met neutral gewassen maar gewoon met mijn eigen wasmiddel en dan zonder wasverzachter.
Mijn man is inmiddels naar huis gegaan, naar de kindjes. Mijn buik is gelukkig een druk rustiger maar helemaal stil is het nog niet. De eerste twee dosis weeenremmers leken heel veel te doen maar ineens kwamen de harde buiken toch weer in alle hevigheid terug. Ik lig nog wel op de verloskamer maar hopelijk morgenochtend naar verpleegafdeling. De schrik zit er weer even goed in maar ik denk dat het wel goed komt! Ik ga proberen nog wat te slapen
Tweety, heb altijd eigen wasmiddel en een klein beetje wasverzachter gebruikt! Anders krijg je zoveel soorten wasmiddel op de plank! Jan ik hoop dat het nog een paar weekjes gaat duren voordat je gaat bevallen, maar ik denk dat het eerder gaat komen! Ik wens je heel veel sterkte en kracht!!
Lig inmiddels op verpleegafdeling en buik is rustig. Net echo gehad voor de groei. Het is weer een kleintje maar nog wel gewoon goed. Ga zo lekker slapen.