derde kindje.....

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Lov23, 11 jun 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kimberly22

    kimberly22 Fanatiek lid

    24 jan 2007
    1.039
    0
    0
    lov: jeetje wat spannend zeg, het lijkt er nu toch verdacht veel op dat het zo is.

    babbel" hopelijk ook voor jou een mooie test deze week. zo is ook niet leuk.

    weer een werkdagje erop zitten vandaag. we hebben momenteel veel zieken daardoor is het echt aanpoten. verder voel ik mij nog steeds beter als de weken hiervoor. wel wat moe maar niet meer zo ziek gelukkig. het eten gaat nu ook redelijk. vandaag mail gehad van de bezorgservice dat de kinderwagen morgen middag geleverd wordt. ben zo benieuwd welke het is geworden.
    ik ben echt helemaal in de babystemming sinds het weekend. heb zelfs de bekleding van de maxicosi gewassen hihihi.
    woensdag de echo, ben heel benieuwd naar onze uk. mijn moeder heeft gevraagd of ze mee mag. achteraf gezien vind ik het een beetje jammer dat ik ja gezegd heb want nu kan ik stiekem kijken naar het geslacht ;)
     
  2. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ja je gaat richting de helft aan.....dan wordt het toch wat realistischer niet. Dan ga je ook echt pas wat dinge doen....tenminste ik ook ... En je voelt je natuurlijk pas beter.

    Ja vandaag dacht ik echt weer....het zou zomaar kunnen.....we wachten maar af....
     
  3. claudia1976

    claudia1976 Bekend lid

    8 nov 2010
    744
    0
    0
    Je maakt het nu wel echt spannend Lov!! Ben zo benieuwd hoe je test op woensdag! Je zou denken je hebt genoeg symptomen ervoor!

    Kimberly morgen alweer de 20 weken echo, misschien kan je het inderdaad al zien!! En dan krijg je vandaag ook nog je nieuwe wagen, wat een feest!
     
  4. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Nou heb vanmorgen getest.......
     
  5. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    Hmmm lov... :( Balen wijffie :(

    Kim: Leuuuuk de 20 wk echo alweer, wat gaat t hard!!!! en je kunt je moeder toch even naar de gang sturen? Of eerst even alleen naar binnen gaan en vragen of ze even het geslacht willen laten zien? :) Of je zegt tegen je moeder, dat je toch liever met zn tweetjes bent, mocht er toch iets zijn??? Ik zeg ook maar wat :p:):D

    Nimme: FIJN meid!!!!! :D

    Hier: Vooral ongi gevoel, maar geen ongi. Vanmiddag komen nieuw testjes binnen, dus morgen geen bloed, doe ik nog een testje ;)
     
  6. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    ja echt.....ik wil deze ronde afsluiten hoor.....heb er nu genoeg van bah!
     
  7. claudia1976

    claudia1976 Bekend lid

    8 nov 2010
    744
    0
    0
    Lov balen, balen en nog eens balen!!!
     
  8. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    Ja echt rot zeg bah.. Gatsie ik had echt andrs voor je gehoopt :(
     
  9. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    ja de cyclussen die steeds langer worden...niet leuk en wordt er een beetje onrustig van
     
  10. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    Ik kan t me voorstellen meid. Maar je kunt echt beter wat langere cyclussen hebben dan te korte, want dan heb je kans op een te korte LF... En geloof me, een lange cyclus betekent echt niet minder vruchtbaar!!!! ♥
     
  11. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    Ik zit vandaag ook alweer op dag 38 ;)
     
  12. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ja dat weer wel natuurlijk....
    Ga eens ovutesten gebruiken om te zien wat er gebeurt....
     
  13. Babbelbol

    Babbelbol Fanatiek lid

    17 jan 2012
    4.226
    0
    0
    Ja lijkt me verstandig! Met ovu;s ben ik de vorige keren ook snel aangeteld!
     
  14. Ralin

    Ralin Actief lid

    25 aug 2012
    250
    0
    0
    Verzorgende IG
    Friesland
    Lov... nee he.. wat onwijs balen zeg!!!!! Laat die ongi dan nu ook maar komen idd.. dan kun je verder met de volgende ronde. Hoop dat je meer duidelijkheid krijgt met de ovu testen!

    Babbelbol... ook nog geen duidelijkheid.. wat duurt wachten dan lang he!!
     
  15. Liefoe

    Liefoe Niet meer actief

    Hoi ,

    Is niet leuk ja ,vind het erg voor je Lov!
    Ik zou die link eens raadplegen en jezelf een pakketje laten samenstellen door haar ,wie niet waagt... ;)

    Hoe gaat het verder met iedereen?

    Baal dat ik mijn eigen moet opleggen tot januari te wachten.
    En nee in de zomer bevallen ofzo jak wordt men dood.
    Strijk is kalar nu het eten en de opkuis nog :)
     
  16. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    nee het is echt niet leuk.....

    Wacht even af wanneer mijn ongi begint en bestel dan idd bij diegene van je link nimme....
     
  17. zeester

    zeester Bekend lid

    28 jun 2012
    780
    0
    16
    He lov wat balen zeg! Ik dacht ook echt dat je zwanger zou zijn!

    Ik voel me wel oke eigenlijk. Beetje misselijk en een beetje moe. Vooral ook koud brrrr. Besef is er nog niet hoor. Ik zit nog steeds verbaasd op mijn testjes te kijken.....donderdag bel ik de vlos en dan hoop ik gelijk een echo afspraak te krijgen.

    Liefs
     
  18. Lov23

    Lov23 Niet meer actief

    Ja ik weet het ook niet zeester....ongi is er ook nog niet?

    Maar geniet jij er maar lekker van......hhaha nee dat besef komt pas na je echo denk ik niet?
     
  19. kimberly22

    kimberly22 Fanatiek lid

    24 jan 2007
    1.039
    0
    0
    lov: wat balen zeg, ik dacht ook echt dat je zwanger zou zijn nu.
    of dan die ongi laten komen of toch alsnog een posi test dit afwachten is zo slopend.
    ik blijf toch nog stiekem duimen voor je.

    zeester: ik geloof direct dat het besef er nog niet is. wel echt super voor jullie. hopelijk krijg je snel een echo met een mooi kloppend hartje.

    ik heb zo meteen de 20 weken echo. ik heb gisteren nog met ml overlegd en hij zou het erg vinden als ik het wel weet, dus besloten het dan beide niet te weten. een echte surprise baby wordt het dus.
    ik ben nog nooit zo zenuwachtig geweest voor echo als nu, slaap al 3 dagen niet. vreemd toch?
     
  20. Ralin

    Ralin Actief lid

    25 aug 2012
    250
    0
    0
    Verzorgende IG
    Friesland
    Spannend Kimberly... heeft toch ook wel weer wat als je het geslacht nog niet weet.. idd een echte verrassing!! Wist je het bij de andere 2 wel? Veel succes straks en geniet ervan!!

    Onze prinses is vandaag jarig!!!! 5 jaar alweer!! Wat een feest.. vanochtend op haar nieuwe fiets naar school, traktatie mee.. ze straalde helemaal.. zo leuk om te zien!!
     

Deel Deze Pagina