Hoi hoi, Ik ben zojuist toen ik op de bank ging liggen wat vocht verloren. Het voelde als een luchtbel van onderen. Bij het naar de wc gaan merkte ik dat mijn onderbroek vochtig was en mijn maillot voelt ook helemaal vochtig/klam. Het ruikt niet naar urine, maar ook niet zoet. Moet ik hier iets mee of zal het wel los lopen?
Ik zou even op je hand hand blazen om te kijken wat er dan gebeurd. Blaas je en voel je tegelijkertijd wat lopen dan zal het waarschijnlijk vruchtwater zijn. Al wordt de afscheiding verder in de zwangerschap ook heel erg waterig. Mocht je het niet vertrouwen even contact opnemen met je VK!
Ik zou voor de zekerheid je vk even bellen en tot die tijd even blijven liggen. Zoals je het omschrijft klinkt het niet als gebroken vliezen, maar daar kom je toch samen met je vk beter achter dan op het forum. Hoop dat je gerustgesteld kan worden
Als ik naar je termijn kijk even je vk bellen! Ik had bij de 2de ook een hoge vliesscheur dus was gewoon gaan slapen want dacht ook urine of afscheiding maar volgende dag na 2x een nat broekje toch maar gebeld. Als ik op mn hand blies kwam er niets uit maar als die kleine goed bewoog wel heel minimaal.
Update: ben gisterenavond in het ziekenhuis opgenomen. Het bleken inderdaad gebroken vliezen.... Baal ontzettend, er is nog geen weeenactiviteit, maar mag niet meer weg tot uiterlijk 37 weken.. Dan gaan ze hem halen als die er nog niet is. Zag dit echt niet aankomen, voelde me helemaal toppie...maarja tis niet anders!
Heh balen, succes! Goed dat je contact op hebt genomen. Hopelijk blijft hij nog lekker een tijd zitten.
Hoi, Mij gebeurde 3,5 jaar geleden hetzelfde.. Ik ben uiteindelijk bevallen van een grote sterke zoon met 35+5 die alleen moeite had met het wakker worden om te drinken en dan genoeg te drinken. Als ik het goed zie, dan ben jij ook al bevallen, gefeliciteerd dan! Mijn zoon mocht op dag 7 op mijn kamer en op dag 8 mochten we samen naar huis. Mocht je nog vragen hebben, stel ze gerust.