Jeetje wat een hoop gedoe voor je schoonmoeder, jammer dat ze niet gewoon haar neus uit andermans zaken kan houden, zou een stuk makkelijker zijn Wel slim van de vader dat hij erachter is gekomen hoe het werkt. Jammer alleen dat ze niet gedraaid kunnen. Ik zal straks eens een poging doen, ik denk dat ik wel voor me zie hoe het werkt.... Ik fietste laatst naar de AH en zag toen dat iemand zo'n deurklink op de poortdeur van zijn tuin had (beetje vreemd, maar het was er echt zo één), mét een slot erin. Heb nog even overwogen om aan te bellen, maar ik moest op tijd bij school zijn, dus ze bestaan wel.... Ja, wel grappig inderdaad, wat voor verhalen je wel niet kunt schrijven over een deurklink
Ik kijk toch best vaak, dat dingetje zit er vast niet voor niks, maar we durven niet zo erg te wrikken, want ja...huurhuis...
Met wat voor schroevendraaier doet hij dit dan? Met de zaklamp zie ik dat er een vierkant gat in zit. De platte schroevendraaier heeft te weinig grip. De inbussleutel heeft 6 kanten i.p.v. 4 dus dat wordt het ook niet
hahahaha, ik ga vanavond voor je vragen, goed? En dan kom ik er weer op terug. Wie die deurklink uitgevonden heeft En inderdaad erg jammer dat het voor schoonmoeders nodig is, maar je hebt van die mensen (zucht). Als je nog es naar de AH fietst zou ik het helemaaaaal niet erg vinden als je even wilt aanbellen hoor om te vragen waar ie die vandaan heeft! Kwam op een gegeven moment op een site met 500(!) deurklinken en heb ze stuk voor stuk bekeken en het daarna opgegeven (toen was ik deurklink-moe). Maar ik ga mn pa even mailen en dan hoop ik dat ik vandaag of morgen een duidelijker omschrijving voor je heb!
Waarom moeten de deurklinken omhoog als je gastouder wordt eigenlijk? Simpelste oplossing lijkt me gewoon om ze niet omhoog te doen
Een 'nieuwbouwhuisdeskundige' (of bestaan die juist niet is dat het probleem) heeft bedacht om een deur met een gewone deurklink in de trapkast te zetten. In de trapkast staan allerlei dingen, waar kleine kinderen niet aan mogen komen. Aangezien je nu dus niet gewoon de sleutel om kan draaien, als 'vroeger', moest er wat op bedacht worden. Mochten er mensen zijn met hetzelfde probleem: we hebben nu een gebruiksaanwijzing hoe de deurklinken eraf gaan. Je kunt ze dan helamm omdraaien, zodat je de klink omhoog moet doen i.p.v. naar beneden. Zelfs mijn dochter van 11 jaar heeft er nog moeite mee, dus waarschijnlijk is het hiermee opgelost (werkt alleen niet voor schoonmoeders vrees ik)
Aha vandaar . Bij ons staan er geen dingen op 'kindhoogte' waar ze niet bij mogen. Wij hebben alleen in de keuken een kastje met schoonmaakmiddelen enzo en daar zit zo'n haakje op aan de binnenkant. Fijn dat jullie probleem is opgelost, is inderdaad lastig, de deur open doen als de klink omhoog moet.
Er staan vooral de stofzuiger en de strijkplank dat soort dingen, maar wel handig als ze eraf blijven, het zijn baby's en dreumessen dus als de strijkplank op je hoofd valt, moet je weer afgeleverd worden 's avonds met zo'n deuk in je hoofd. Schoonmaakmiddelen staan gewoon in de keuken, in het allerhoogste kastje mét haakje!