Zijn er ook al dames gestart met ovulatietesten??? Vandaag mijn derde dag, en ik heb het idee dat hij iets donkerder begint te worden, maar volgens mij nog niet in de buurt van mijn ei. Ik vind het eigenlijk best grappig om te doen, en test gewoon vrolijk verder . Hoe veel dames zijn er nu eigenlijk zwanger?? Nog dames naar de intocht geweest?? Wij vandaag voor het eerst. Onze knul keek zijn ogen uit, echt zo leuk om te zien . Nog een high five gegeven aan de sint en op de foto met sint en piet (en mama hihihihihi). Schoentje staat klaar dus nu maar afwachten of ze ook hier een cadeautje komen brengen
Mcw en happy.... jaaaaa gefeliciteerd!!! Ik vind t toch rap gaan hoor met de zwangeren! Aaaahhh nee ladys.... wat erg.... sterkte hoor!
Wij zijn niet naar de intocht geweest ondanks dat we in gouda wonen, maar ik vond het te groots. Heb wel met de kleine man voor de tv gezeten en hij zat er helemaal in. Ik hoop volgend jaar wel naar een intocht te kunnen gaan, naar de intocht bij mijn ouders in het dorp ging niet ik moest helaas vanmiddag (vannacht werken)
Kan me voorstellen dat je dan niet geweest bent. Hier was het niet zo heel groot dus dan is het leuk om even te gaan kijken. Al die verregende gezichtjes gisteren op tv, dat vond ik wel sneu voor de kinderen. Jammer dat het zo'n but weer was. Vanmorgen het cadeautje uit zijn schoen gehaald. Een Bob de bouwer kraantje, en hij kijkt er nu al niet meer naar om
Hier weer wat opgekrabbeld. Gisteren ook nog ff naar de aankomst van de sint geweest in de haven. Dochter wou zo graag en zijn we uurtje gegaan. Ik had wel veel pijn maar heb het volgehouden en daarna lekker op de bank onder een dekentje gekropen. Ik bloed nog..dat zal wel paar dagen aanhouden. Voelt ook nog beetje gek allemaal...maar mijn dochter is het bewijs dat het wel kan en geeft hoop voor de toekomst. Hopelijk lukt het snel weer en dat het dan goed gaat!
Lady Dat heeft even verwerkingstijd nodig! Is het je 1e miskraam? Het is mogelijk en goed dat je dat voor ogen blijft houden!!
Ja nooit eerder gehad. Bij mijn dochter ook wel paar keer bloedverlies gehad maar niet zo.. Ik heb wel nog zwangerschapsklachten....dat voelt nu zo tegenstrijdig. Over een week ofzo doe ik nog een test om te zien of het hcg afneemt.
Oké dat maakt het wel erg tegenstrijdig idd, lijkt me toen bij je dochter ook wel heel spannend geweest! Ik hoop toch voor je dat het dan toch gelukt is allemaal!!
Ladys lijkt me erg heftig hoor....maar goed dat je positief blijft! Je hoort ook wel eens dat je na een miskraam de volgende ronde extra vruchtbaar bent... dus wie weet gaat t snel! Het gaat vast goedkomen! Eerst dit een plekje geven... mcw, lief dat je het vraagt! Nee nog niet getest, wil echt wachten tot dag 29, das dinsdag. Ik heb een gemiddelde cyclus van 26 dagen maar soms ook wel eens 28. Dus wie weet wordt ik morgen ongi. De vorige keer ook op dag 29 getest... ik ben benieuwd....!!
Gisteren nog een echo laten maken omdat ik buikpijn bleef houden links. Bloedverlies is minimaal en omdat ze een buitenbaarmoederlijke zwangerschap wouden uitsluiten onderzoek verricht. Echo was niets op te zien daarna bloed geprikt en hcg was nog maar 10. Erg laag dus. Het is waarschijnlijk heel snel gegaan....ik ben 'blij' dat het nu duidelijk is en dat ik verder kan. Nayr ik hoop voor jou ook op een positieve test!
Oohhh... vanmiddag testen gehaald.... en ik kon het niet laten om toch te proberen........ Whaaaaaa ongelofelijk!! Na 2 pogingen...?!? Bizar... had het niet verwacht zo snel!!
Jippie, gefeliciteerd! Wij schoten bij de eerste in één keer raak, dat was echt bizar.. besluiten dat je ervoor gaat en nog geen 3 weken later positieve test.. en dan duren 3 rondes voor de tweede ook héééél lang (terwijl dat natuurlijk nog steeds sneltreinvaart is eigenlijk)! Ladys1987, wat jammer, maar ergens ook wel fijn dat het duidelijk is nu.. waarschijnlijk was dit eitje gewoon niet gemaakt om een kindje te worden, en dan kun je het misschien maar beter gelijk nu weten dan verder in de zwangerschap.. digiknuffel en succes!
Ik ben trouwens écht zwanger, bah! Vandaag 5 weken en ik werd me toch ineens kotsmisselijk nadat ik mijn zwangerschapsvitaminen innam op de nuchtere maag, kwamen er een paar minuten later gewoon weer uit! Daarna smaakvol mijn ontbijt opgegeten en de rest van de dag nergens last van.. In mijn vorige zwangerschap begon dit pas tegen de 7 weken, hopelijk was dit eenmalig en geen voorteken (en voortaan de vitamientjes na het ontbijt dan maar, ze zijn ook best goor)..