Voor de ervaringsdeskundige mbt ovulatietesten!

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door MamaDeluxe5, 16 okt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MamaDeluxe5

    MamaDeluxe5 Fanatiek lid

    26 sep 2014
    1.304
    0
    0
    Hoi Allemaal,

    Ik plaats deze even namens een vriendin van mij.
    Zij gebruikt nu voor het eerst ovulatietesten, daar haar cyclussen erg onregelmatig zijn. 27 september voor het laatst haar menstruatie gehad.

    Nu vraagt zij zich af of zij haar eisprong al gehad heeft, zie foto.

    ze is 8 oktober begonnen, maar die was gelijk erg donker en is ook 1 van donkerste, kan het zijn dat haar LH piek nog daarvoor is geweest?

    Het zijn overigens testen van de kruidvat

    Alvast dank voor het meekijken/denken
     
  2. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    Hier zit geen positieve test tussen, ik zou nog even doorgaan met testen. Zeker met een onregelmatige cyclus heb je soms wat meer geduld nodig.
    Hoe lang waren haar vorige cyclussen?

    Die eerste testen zijn ook erg geel, waarschijnlijk door gecomcentreerde urine. Daardoor kan de teststreep ook wat donkerder uitslaan.

    Overigens ben ik niet zo te spreken over kruitvattesten. Die geven al vrij snel een donkere streep, die moet echt knallen wil hij positief zijn.
     
  3. MamaDeluxe5

    MamaDeluxe5 Fanatiek lid

    26 sep 2014
    1.304
    0
    0
    Dank je wel!
     

Deel Deze Pagina