Hier nog steeds geen eind van mijn cyclus.. dag 46 inmiddels... Ook nergens last van trouwens met betrekking tot kwaaltjes of pijntjes, dat is dan wel weer gunstig Heb een maand terug 1 dag enorme steken in mijn buik gehad, maar dat zal vast van de stress zijn geweest Inmiddels een jaar contractverlenging gekregen op mijn werk, dus stress is inmiddels weer wat minder
Wachten duurt dan wel lang.. Pff En testen blijven negatief?? Gefeliciteerd met je contract verlenging!🎈
Wachten duurt zeker lang! Maargoed, het is niet anders.. Testen blijven inderdaad negatief, dus heb geen andere keus helaas als afwachten. Gelukkig ben ik er al iets minder mee bezig als een paar weken terug, dat maakt het al iets makkelijker, maar toch hoop ik wel dat er snel een einde aan deze cyclus komt Maar heb begrepen dat de 1e cyclus echt maanden kan duren...
Jeetje Mikjeee89 dan duurt wachten inderdaad lang. Ik hoop voor je dat het snel komt. Ik zou het morgen officieel moeten worden met een cyclus van 28 dagen. Sinds vanmorgen wel al hevige buikpijn maarja het lichaam geeft al die dagen al rare symptomen dus ik wacht ook maar af.
Vervelend meid, zeker als de testen negatief blijven dan wil je volgens mij gewoon het liefst ongesteld worden zodat je weer verder kan met een nieuwe ronde.. Wel fijn van je contractverlenging gefeliciteerd!!
Ik hoop dat je niet zo lang meer hoeft te wachten Mikje.. Mag nu wel eens gebeuren! Heb je ook geen klachten ofzo? Ik had bij de eerste keer toen ik was gestopt met de pil erg 'last' van mijn baarmoeder tenminste zo voelde het. was allemaal erg zwaar enzo was de hele tijd aanwezig zeg maar. Nu heb ik daar nog helemaal geen last van. Wel merk ik dat mijn sexdrive nu al meer is haha kan dat of zit het tussen mijn oren? nu anderhalve week gestopt.. spannend Sab ik hoop voor je dat het meteen raak is! Zou toch wel super mooi zijn. En gefeliciteerd met je contractverlenging Mikje! Super zeg! Hoe is het bij jullie kvdv en Spectre?
Mijn libido is ook gestegen sinds ik van de pil af ben.. Nadeel is dat ik veel last van misselijkheid heb pff. Ik ben bezig met ovulatie testen.. Nog geen 1 duidelijke test gehad.. Wel van die mini streepjes 26,28 en 29ste maar sinds gisteren omo wit.. Naja als je heuuul goed kijkt zie je wat.. Zal ik me eisprong dan al.gehad hebben?? Kan toch bijna nie! 12 maart laatste pil gehad en 17e ontrekkingsbloeding gehad.. Nu dus precies 2 weken later..Zou het toch juist op moeten lopen of ben ik nou dom? 😂
Kwam er vandaag achter dat ik geen nieuwe pilstrip meer in huis heb.. maar omdat het volgende maand toch de laatste strip zou zijn, maar besloten om geen nieuwe meer te halen voor die ene maand. Zaterdag als het goed is mijn ontrekkingsbloeding en daarna gaan we ervoor
Goed nieuws Spectre! Spannend! nu gaat het echt beginnen haha en die ene maand maakt dan ook niet meer uit Ik heb geen ervaring met ovulatie testen dus ik zou het niet weten kvdv maar als je een kortere cyclus hebt nu als eerste kan het wel zijn dat je hem al heb gehad. of hij komt nog.. dat kan natuurlijk ook nog haha en ik weet alleen over testen dat de streep net zo donker moet zijn als hij positief is of een smiley haha maar dat is het enige wat ik weet! Had je de vorige keer ook dat je misselijk was na het stoppen met de pil?
Wat leuk spectre!!!! Gabri.. Jaa pff wordt er beetje gek van.. had beter denk ik niet kunnen beginnen met ovulatie testen haha.. Ben nogal ongeduldig Ja vorige x toen ik was gestopt was ik ook misselijk enzo.. Het wordt nu ietsie minder gelukkig is het maar met vlagen. Heb jij je eisprong al gehad gabri of heb je net je ontrekkingsbloeding gehad?? Fijne zonnige dag ladies
Thanks! Zelf ook enorm blij, dat houdt dus ook in dat mijn volgende contract in principe nu volgend jaar dan een vast contract moet gaan worden als ik het goed heb, dus ik zie het positief in Over mijn cyclus, ik heb dus serieus echt nergens last van.. helemaal niks, noppes, nada.. Dus daarom mijn vermoeden dat dit nog wel ff kan gaan duren op deze manier! Maar we zullen zien..
Ben jij gelijk gestopt na je stopweek of halverwege? Ik heb vandaag echt zoveel dingen chago,pijnlijke borsten, erge buikpijn en vreetbuien . Nu net wel bruine afscheiding met iets rood maar nog niet hevig. We gaan het zien of het gaat doorzetten.
Ik heb mijn pilstrip toen afgemaakt, 11 feb. laatste pil gehad, 14 feb. toen ongesteld geweest. Zal dat ook nog uitmaken, of je midden in een strip stopt of gewoon je strip afmaakt?
Ik 13e gestopt en 17e ontrekkingsbloeding gehad.. Ben met ovulatie testen bezig.. Maar nog geen positieve gehad.. Frustrerend. Maar oefenen doen we wel veel op t moment..stel je voor dat de ovulatietesten niet goed werken hahaha 😂
Dat weet ik niet. Ik heb ook mijn strip afgemaakt en ook ongesteld geworden. Het zet bij mij nog niet door . Je mag toch pas gaan tellen als het echt doorzet?
Ik weet niet of ik mijn ontrekkingsbloeding al heb gehad kvdv ik denk het haast wel. is die week heb ik 1 dag wat meer bloed gehad dus denk dat het toen was. eisprong weet ik ook niet omdat ik niet test maar het lijkt wel of het nu aan de gang is deze dagen. sinds gister heel aanwezig gevoel in mijn onderbuik. beetje branderig gevoel en alsof het naar beneden drukt. en best opgezette buik ook. Hou alles bij in een app wat ik voel en wanneer hopelijk wordt ik zo een beetje wijzer. Het gevoel ik mijn onderbuik herken ik wel van de vorige keer het stoppen met de pil dus misschien hoort het ook wel bij het ontpillen.. we gaan het zien! De eerste dag van je menstruatie is de eerste dag van je cyclus maar denk dat je dat we wat rood bloed moet signaleren. maar dit is toch je ontrekkingsbloeding Sab? die is toch vaak anders dan een gewone menstruatie. Ik zou de eerste echte menstruatie even afwachten en dan gaan tellen. tenminste doe ik nu ook haha die ontrekkingsbloeding is nog niet echt vind ik. Goed blijven oefenen kvdv! hahah you never know!
Ontrekkingsbloeding heb ik toch al gehad ik ben sinds gisteren een maand zonder de pil. Ik ben gelijk gestopt na mijn laatste stopweek in feb en dat is nu een maand geleden dan heb ik mijn ontrekkingsbloeding vorige maand gehad dat was namelijk begin maart.
jammer mijn berichtje is weggehaald had ik gisteren geplaatst. Ik heb dus in het weekend mijn eerst menstruatie gekregen. Alleen weet ik niet welke dag ik kan neerzetten. Het begon vrijdagavond met bruin/rood. Zaterdag over gehele dag maar 2x lichte rood bloedverlies. En zondagochtend werd ik wakker en was het raak. Ik vind het alleen iets minder dat tijdens pil gebruik kan dit nog te maken hebben met ontpillen?
Heb dat ook gehad toen ik eerder gestopt was met de pil. Ook veel tussentijdse bloedingen de eerste ronde. Denk dat het wel te maken heeft met het ontpillen