Daantje wat fijn! Twee jochies is echt leuk, ook leuk voor hun samen lijkt me, zeker later Nog 23 uur en dan mag ik...
Wij een meisje =) dokter Pappa is echt een aanrader. Wauw...wat bijzonder. legt zooo veel uit. echt het geld waard.
Leuk een meisje gefeliciteerd! Onze gyn. kon vandaag nog niets met zekerheid zeggen dus zei dan liever niets.. dus wij wachten nog even af!
Wij krijgen een kleine meid! Zo geweldig!! Ze heeft het 2x met 100% zekerheid gezegd, we konden meteen gaan shoppen (dat hebben we ook gedaan)
Gefeliciteerd met je meisje op komst Joanne! Fijn ook dat het zo goed was te zien Wij hebben 29jan de 20w echo, duurt nog ff dus! Op 12jan wel een intake bij de verloskundige (daar nog niet geweest omdat we vanaf het begin bij gyn. zaten, maar aangezien de verloskundige de nazorg doet daar ook een keer kennismaken) weet niet of we dan ook een echo krijgen, zou wel leuk zijn, dan ben ik 18 weken dus is het misschien wel te zien We wachten rustig af!
8 januari hebben wij de geslachtsbepaling, met 13w4 dagen! Heel spannend en we zijn ontzettend nieuwsgierig... van de eerste 10 weken 200% zeker te zijn geweest dat het een meisje gaat zijn, zit ik nu volledig op een jongen, omdat ik denk dat ik op de dag van de eisprong zwanger ben geworden. Zo spannend! 29 januari hebben we bij 16w4 dagen weer een pretecho (elders) en krijgen het dan hopelijk weer bevestigd!
Spannend dames! 13w 4d is wel vroeg, hoop voor je dat het dan al te zien is! Bij ons met 15w en 5d nog niet nl. Veel plezier iig!