Nav het topic over wielrennen ben ik wel benieuwd welke sporten hier beoefend worden. Ik zelf badminton (ook competitie), zwem en ben weer begonnen met hardlopen.
zo min mogelijk Ik ben een tijdje spinningdocente geweest (superleuk... minder toen ze een stagiaire aanstelden die het voor niks deed... ik vond het niet leuk om mijn eigen tempo/muziek niet meer te kunnen bepalen). Ik dans (latin), reed paard (gewoon geen tijd meer voor, en ik ben een bangepoeperd geworden ), loop soms hard (maar na 5 keer kan ik geen trap meer lopen van de kniepijn), uhmmm..... is bankhangen een sport?
Sportschool; Bodyjam (hiervoor ben ik onlangs ook gevraagd om les te geven, maar helaas geen tijd voor en ik durf het ook niet hihi ), Bodypump, Zumba. Cx workx Hardlopen
Normaal speel ik fanatiek waterpolo, maar mede door de (nog steeds aanwezige) bekkenpijn nog niet opnieuw begonnen na mijn 2e zwangerschap. Wie weet na de zomer weer..
Hardlopen 3x per week, paardrijden 2x per week minimaal en ongeveer 200 sit-ups per dag..............en nog is mijn buik niet strak hahahaha (misschien moet ik wat minder smokkelen in sommige dingen )
Ik doe aan badminton, en speel ook competitiewedstrijden. En heb ook jaren paardgereden, maar door die kleine en een man in ploegendienst is dat even op de schop. Wellicht als die kleine naar de basisschool gaat ik weer een bijrijdpaard zoek.
Kickboxen en steppen! Beiden volg ik via de sportschool vind ik super leuk en blijf ik hopelijk no lang doen! Ik wil er graag nog een sport bij doen, maar ben er nog niet uit wat
Hier Zumba en mn oefeningen thuis voor mn buikie, maar da's ook pas sinds ik mama ben. Was hiervoor niet nodig maar nu dus wel.. Chai, wat is dat precies?
<3 krav maga! Heb wel Muay Thai gedaan voor mijn zwangerschappen. Haha maar dat is daarna en tijdens niet zo'n succes meer vond ik
Ik squash Nu ja, nu niet meer dus, want dat is een contact sport Hopelijk na de zwangerschap weer, en terug met wat regelmaat. Wil heel graag terug gaan zwemmen, maar het komt er maar niet van...
uhhh hondensport, telt dat ook? dus in het totaal 2 uur per week zelf met mijn hond en daarna nog 2 uur lesgeven. voor de rest zou ik graag op fitness willen om een aantal overtollige kilo's kwijt te raken maar t is zooo duur