Diarree en KDV

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door LesleyS, 21 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. LesleyS

    LesleyS Actief lid

    17 jun 2013
    423
    0
    0
    NULL
    NULL
    Algehele malaise bij mijn dochter van 11 maanden. Sprongetje, virus kan van alles zijn maar afgelopen maand veel verkouden, 2 a 3 dagen diarree, 1 dag koorts gehad en ineens ging het beter. Sinds gisteren weer diarree, huilerig, hangerig en slecht eten. Slapen op de dag gaat slecht, zelfs op mij of mijn man. Heeft last van haar buikje.
    Nu twijfel ik, morgen wel of niet naar KDV.
     
  2. Nele87

    Nele87 Fanatiek lid

    24 feb 2012
    1.286
    9
    38
    Vrouw
    Dat hangt echt af van de regels van je kinderdagverblijf. Hier bellen ze ons snel op. Als dochter vanaf 38.5 koorts heeft, of als ze huilerig is, worden we gebeld om haar op te halen.

    Als je dochter morgen nog zo last heeft, zou ik ze niet laten gaan...
     
  3. LesleyS

    LesleyS Actief lid

    17 jun 2013
    423
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heeft gelukkig geen koorts
    Klachten zijn: slecht eten, diarree en huilerig
     
  4. kar89

    kar89 Fanatiek lid

    15 feb 2012
    2.246
    727
    113
    Als je zelf thuis bent zou ik haar thuis houden,als jezelf niet lekker bent ben je ook liever thuis.
    Moet ze echt naar de creche,brengen en doorgeven wat ze heeft en als het echt niet gaat dat ze je kunnen bellen
     
  5. skiwi

    skiwi Fanatiek lid

    15 jun 2012
    4.270
    402
    83
    Vrouw
    Hier gaven ze aan dat ze liever hebben dat je ze thuis laat met diarree.
     
  6. Lisa2

    Lisa2 Fanatiek lid

    21 apr 2013
    3.539
    1.551
    113
    Ik heb mijn dochter wel gebracht met diarree, omdat ze verder niet ziek oogde, maar had wel flink diarree. Heb wel gebeld als ze er ziek bij zou worden, ze me maar direct moesten bellen, zodat ik haar op zou kunnen halen. Helaas heeft het dagje met diarree op het kdv wel geleid tot vreselijke luieruitslag waar ze 2 mnd later nog littekens van heeft.
     
  7. Brinta

    Brinta Fanatiek lid

    9 apr 2013
    2.145
    191
    63
    Zuid holland
    Mijn zoontje had laatst ook onwijs last van diarree en ik heb hem gewoon naar het kdv gebracht omdat hij verder nergens last van had. Hij was gewoon vrolijk en alles ging prima met hem.
    Als hij er veel last van zou hebben gehad dan had ik hem thuis gehouden.
     

Deel Deze Pagina