kindje weer een stukje omhoog

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by conijn, Jul 21, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. conijn

    conijn Bekend lid

    Oct 24, 2008
    691
    0
    0
    Hoi hoi

    Mijn kindje was helemaal ingedaald (cvibi) nu heb ik heel veel harde buiken en voorweeen. Ik zit er dan ook redelijk doorheen en ik hoopte dat ons kindje door al dat voorwerk, omdat hij vrij groot is en zijn broertje met 39,1 weken kwam, ook een beetje eerder zou komen. Nu was ik vanmorgen bij de verloskundige en nu is het kindje een stukje omhoog gekomen (cbibi)
    Betekent het dat als een kindje vast in het bekken zit de bevalling eerder begint dan nu in mijn geval het kindje beweeglijk in het bekken zit? Of maakt het helemaal niets uit voor het starten van een bevalling?? En wat betekent het eigenlijk dat mijn kindje omhoog gekomen is?? Puur toeval of kan het echt een reden hebben?

    Alvast bedankt voor jullie antwoord.

    Liefs Conijn
     
  2. Mirjam

    Mirjam Verloskundige

    Dec 2, 2005
    11,590
    2
    0
    verloskundige en lactatiekundige IBCLC
    hoi Conijn,

    het al of niet indalen zegt niets over het moment waarop het kindje geboren wordt. Dat ie nu iets hoger zit is puur toeval. Ik hoop dat je snel gaat bevallen!

    Mirjam
     
  3. conijn

    conijn Bekend lid

    Oct 24, 2008
    691
    0
    0
    oke, dank je wel voor je antwoord!!

    We wachten het geduldig af!!

    Liefs
     

Share This Page