hey hey mijn dochtertje van 7 maanden heeft sinds gister last van diarree en overgeven. overgeven vandaag tot nu toe niet meer. diarree nog wel. hoe lang mag dit nog duren??? HAP zeggen allemaal verschillende dingen dus daar heb ik ook niks aan.. groetjes karin
Nou vorig jaar heeft mijn zoontje het eens 2 weken gehad en daar keken ze niet raar van op. Ik belde op een gegeven moment elke dag de dokter omdatik het niet normaal vond. Maar zolang er plasluiers zijn maakt het niet uit.
Zolang ze maar drinkt. Julia heeft wel eens 3 weken diarree gehad, maar zolang ze blijven drinken kunnen ze weinig. Het is wel eens gecheckt (de ontlasting), maar dan weten ze daarna wat voor virus het is en that's it. Helpt ook meestal niks. Maarrrr, wel heel goed blijven opletten! Genoeg drinken aanbieden, eventueel extra water bij de fles, en even blijven checken of ze blijft plassen. Zo niet --> METEEN NAAR DE HA(P)!!!!