Hoi dames, Aangezien ik op mijn andere topic weinig reactie krijg, vraag ik het maar zo.. Hoe verliep jullie cyclus na de bevalling? Ik zit nu te wachten op mijn tweede menstruatie, maar die is tot op heden nog nergens te bekennen.. Ik gebruik momenteel nog geen anticonceptie, behalve condoom.. Mijn cyclus voor de zwangerschap (zonder anticonceptie) was 25 dagen, nu zit ik vandaag op dag 35... Enig ervaring hiermee? Zou een zwangerschap mogelijk zijn..( ondanks gebruik condoom, maja je weet maar nooit..) of gewoon mijn cyclus die nog op gang moet komen?
Zal nog wel op gang moeten komen, anders voor de zekerheid een testje wagen? Hier voor de zwangerschap gemiddeld 32 dagen, nu ook nog geen AC weer, werd 8 weken na de bevalling weer ongesteld en vervolgens na 25 dagen. Zit ik nu niet op te wachten, doe me nu maar een cylcus van een dag of 40.
Ik heb geen flauw idee... het kan helemaal van slag zijn he mar als je het niet vertrouwt gewoon testen! Ik ben 12-09 bevallen en sinds gister voor de eerste x weer ongesteld! Maar wow wat heftig zeg! Lijkt wel een compleet slagveld zo erg bahbah Hoop alleen maar dat t zo snel mogelijk voorbij is brrrr
Oh toevallig, dan zijn onze kleintjes even oud Ik had mijn eerste menstruatie weer na 48 dagen.. Toen straks even nagekeken en geteld Nu wacht ik dus op de volgende...maar die is nog nergens te bekennen.. Op zich niet zo erg, want ongesteld zijn is niet bepaald mijn hobby haha Maar toch, ergens wil ik het wel..dan weet ik tenminste dat het allemaal weer normaal werkt en dat ik dus ook niet zwanger ben..want ik moet daar echt nog niet aan denken!! Mijn eerste menstruatie na de bevalling was ook heftig.. Het begon 's nachts met flinke krampen en moest ook weer volop aan het kraamverband! Gelukkig was dit maar 1 dag, de tweede en de derde dag was zoals 'normaal'.. De vierde dag was eigenlijk alweer minimaal.. En is het savonds gestopt.. Dus was even heftig maar wel snel voorbij.. Hopelijk is dat bij jou ook zo! Wat ik me vooral afvraag, hoe lang moet ik wachten op mijn menstruatie..? maar vooral, wanneer zou ik moeten gaan testen..? Moet ik de dagen aanhouden van na de bevalling (dus 48 dagen) of toch al eerder een testje doen? Pffff... Ben blij als alles weer normaal is