De titel zegt het al mijn zwarte was ruikt altijd muf als het uit de wasmachine komt. Heb al verschillende wasmiddelen gebruikt, speciaal voor zwarte was en nu gewoon Robijn color maar het blijft vies ruiken. Iemand een idee hoe het komt of tip?
Miss moet die rubbere ring schoongemaakt worden of het putje wat onderin zit schoonmaken en nooit het deurtje dicht doen als er niet gewassen word.
Wat je ook kan doen is de wasmachine een keer zonder was te wassen en dan niks toevoegen en op z'n heetst laten draaien, zodat alle vieze restjes eruit gaan.
Mm misschien is dat wel een hele goede, denk dat ik dat ook maar eens een keertje ga doen, op naar de 90 graden
toen ik de wasmachine nieuw had gekocht werd het mij geadviseerd om dat 1 keer per maand te doen zodat alle resjes die aangekoekt waren weer weg te krijgen, en dat was weer beter voor de levensduur van de wasmachine.
Ik heb dat ook gehad een tijd terug, toen hebben we dat uhm.. putje? onderin de wasmachine schoongemaakt nou je wilt niet weten wat daar uit komt aan troep! Sindsdien geen last meer van.
Klopt helemaal hoor! Zwarte was neemt op de een of andere manier sneller geurtjes aan... Ik heb zelf een hele goede neus en als zwarte was ook maar een eventjes te lang in de wasmachine blijft zitten zit er zo'n geur aan die er maar moeilijk meer uitgaat... Een beetje oude-regenjassen-geur. Ben toch wel benieuwd hoe dat werkt, dat verschillende kleuren een andere werking hebben met geur. Met mijn andere wasgoed heb ik er namelijk nooit last van!
Bah! Hier hebben wij ook altijd last van... En inderdaad als het eventjes wil blijven zitten.. Ik heb hier ook nog niks op gevonden.. Maar dat van die 90 Graden is een goeie! Dat ga ik ook maar eens proberen.
ik ga dat ook eens proberen en idd dat rooster maar weer eens van onder schoon maken en dan op 90 graden laten draaien, ik hoorde dat je dan ook soda er in moest doen voor een goed resultaat?
Of leeg laten draaien op 90 graden met azijn , ontkalken is ook wel eens nodig. en inderdaad het pluizenfilter/ zeef schoon maken is ook geen ovebodige luxe. En de hoeveelheid was middel . En vloeibaar spul is helemaal niet zo goed voor de wasmachine , is mij ooit verteld. Dat heegtyf een laagje op de onderdelen in de wasmachine.
He das wel handig dat moet ik ook eens doen.... Heb bijna alleen maar zwarte was en dacht dat het aan de Neutral lag (had met Ariel geen last van) maar misschien is ie gewoon pekkig... Ook maar eens proberen met 90 graden en azijn..
wij hadden t ook; maar moet zeggen al een poos niet meer; misschien door het wasmiddel? wij gebruiken nu vloeibaar (albert heyn en robijn) en eigenlijk niet meer gehad
En ik had juist bij het vloeibare wasmiddel dat mijn wasmachine ging stinken... Zelfs mijn nieuwe na een maand of 2... Ik was nu de witte was met Ariel poeder en de gekleurde was met vloeibaar wasmiddel van de c1000. En idd af en toe de wasmachine op 90 graden laten draaien. De man die mijn nieuwe wasmachine kwam brengen vertelde ook dat wassen op een lage temperatuur wel beter is voor het millieu, maar niet voor je wasmachine... Er blijven dan teveel niet opgeloste restjes achter... Op zich wel logisch.. als ik een keer een handwas doe met poeder, lost het ook niet allemaal op... Af en toe de machine op 90 gr laten draaien is een heel goed idee!
iedere maand op een hoge temperatuur wassen, anders krijg je een soort schimmel in je machine. en wassen met poeder schijnt toch het beste te helpen tegen dit soort problemen. voor donkere kleuren kan je dan weer vloeibaar gebruiken.
Ik kreeg nog een andere tip een wasbolletje met chloor in je wasmachiene doen en op 90 graden dat haalt en vieze geurtjes uit je machiene en het reinigt lekker
Ik weet niet of dat ook voor chloor geld maar je moet wel uitkijken wat je in je wasmachine doet want niet alles mag want dat kunnen de onderdelen/elementen van kapot gaan.