Misschien gewoon je vraag stellen? Wie weet heeft iemand gelijksoort meegemaakt en kan je advies geven.
Ik heb jaren bij de blokker gewerkt op de toen nog grote speelgoedafdeling. Intertoys is van blokker dus misschien kan je een poging wagen. Mag eventueel ook in pb.
Vriendin van mij werkt bij de Intertoys, wil jou vraag wel aan haar vragen! Moet dan wel de vraag weten haha.
Ik heb op 29-10 een bestuurbare auto gekocht voor de onze zoon voor de sint. Maar hij doet het niet zou ik die nog mogen ruilen?
Je hebt 30 dagen om te ruilen en je geld terug te krijgen. Daar zit je overheen. Maar als iets stuk is kun je neem ik aan het op garantie gooien en krijg je een nieuwe.
Meestal hangt dat er een beetje van af. Rond deze tijd met de sint enz. Deden wij er helemaal niet moeilijk over. Maar er zijn ook filialen die zich streng aan de regels houden. Ik zou het gewoon proberen als ik jou was. Succes
Beter de winkel bellen dan hier op antwoord wachten Bij xenos mogen we niet moeilijk doen. 30 dagen ruiltermijn in principe Maar als iets stuk is en tis bedoeld voor sinterklaas of kerst knijpen we een oogje dicht.
Ze namen hem zonder moeite terug ☺ kreeg een cadeuabon want ze hadden hem niet meer morgen maar is kijken bij een andere intertoys