Hoi Allemaal, Ik heb een vraagje, ik ben net nieuw hier en er is toch iets wat me niet echt lekker zit. vorige week heb ik snachts heel de nacht op de wc gezeten met buikkramp griep dacht ik dus ben ik thuisgebleven van het werk de volgende dag ging het wel weer goed. nou heb ik het alleen vannacht weer gehad en blijft vandaag de buikpijn aanhouden. het is echt een krampenpijn ongeveer links naast de navel . weet iemand wat dit kan zijn en of ik me zorgen moet maken heb ook nog geen echo of iets gehad.
Misschien het groeien van de BM? Als je het niet vertrouwd even bellen met de VK. Zij kunnen je vast geruststellen. Succes meid!
VK heb ik al gebeld maar die zegt dat ik moet afwachten tot morgen. morgen heb ik namelijk de eerste echo hoop zo dat het goed zit allemaal. het is namelijk ons eerste kindje dus vandaar de zenuwen en die bangheid denk ik. hoop dat het de BM is Dankjewel voor je reactie!
Dat is goed laat het weten lijkt me alleen zo sterk dat het niet goed zit verlies helemaal geen bloed ofzo of hoeft dat niet perse? altijd positief blijven zeggen we maar!
Ik heb ook op t moment veel krampen en met vlagen erge diarree!! Misschien komt t doordat de baarmoeder groeit en dat kan ook op de darmen werken
succes vandaag! Buikkrampen zijn vrij normaal. Hangt er ook vanaf hoe gevoelig je darmen zijn, alles moet plaatsmaken voor je groeiende baarmoeder en je darmen gaan langzamer werken, mijn darmen reageerden daar ook erg op en heb dus ook veel last van gehad... Vandaag weet je het zeker als het goed is! Hoop dat je een mooie echo hebt gehad! Groetjes!
Eerlijk gezegd ga ik er vanuit dat het je darmen zijn. Je baarmoeder zit met deze termijn echt nog niet tot naast je navel, waar jij de pijn ervaart. Pas rond 20 weken bereikt je baarmoeder je navel, dus wees gerust. Darmen kunnen soms flink in de "knoop" raken van een zwangerschap. Ik raad vezelrijk eten en veel water drinken aan! En, hoe gek het ook klinkt, een beetje voorover gebogen op de wc zitten helpt bij mij ook!
De echo was helemaal super! hartje klopte goed! en het bewoog zelfs super goed ze zeiden dat ze dat niet vaak mee maakte zo vroeg haha ben echt helemaal gelukkig!
ik heb ook de laatste paar dagen steken maar het lijkt me dat de boel gewoon groeit daar, ik zie het inmiddels ook.