Vrijdag de 13e is al voorbij toch.. pfff.. eerst mn wasmachine vandeweek naar de klote, gelukkig gemaakt vandaag! Zette de droger er terug op, is mn knop van de droger afgebroken! Gelukkig is die op de goeie stand afgebroken, dus mijn droogprogramma werkt nog, maar geen knop:x Grr.. hahaha
Geluk bij ongeluk dat ie op de goeie stand is afgebroken dus hij werkt nog.. ben benieuwd wat t 3e is! hahah
erg vervelend!!!! zo was laatst bij mij het onderdeeltje afgebroken waar de droger deur in vast moest klikken bij het dichtgaan. Grrrrr. Maar je kunt vast wel een nieuw knop bestellen of niet?
wij hadden het vorigjaar ook alle 2 na elkaar kaduuk , maar konden ook niet meer gemaakt worden ..Maar nu kunnen we als het goed is nog ff vooruit ..