Hoi meiden. Gisteren was het op het journaal dat er in de veehouderij zoveel dieren mishandeling is. Ik was net te vroeg met kijken en zag op de tv dat koeien geschopt werden en o wat gaat mij dat aan het hart die arme lieve beesten. Ik was er echt even van slag van en liet even een traan kan er niets aan doen. Ik heb een groot hart voor dieren en kan zo boos worden als dit gebeurt en diie mensen(zelf beesten) die moeten zo erg gestraft worden dat sal ze leren. Ik moet dit even kwijt hoor. Nou doei dikke knuf van Teddy. O ja vandaag mijn eisprong maar mijnn temp is nog laag 36.6
Helemaal mee eens, wat mij betreft mag de rechtstaat van Nederland dit ook harder aan gaan pakken..triest dat er zulke verknipte mensen bestaan..
Wat ik wel opvallend vind is dat men (ik bedoel niet Sientje en Teddy, hoor, maar "men" in het algemeen) hier zo verbaasd over is. Wat denk je dat er met dieren gebeurt als het houden en slachten daarvan een industrie is? Echt niet om iemand af te vallen, maar dit is toch eigenlijk geen nieuws??
Tja Dominique eigenlijk heb je daar natuurlijk wel gelijk in, maar ik ben dan ook voorstander van Scharrelen in de veehouderij, dan hebben ze in ieder geval een wat dierwaardiger leven.. maar je hebt natuurlijk gewoon gelijk, en ergens ben ik een hypocriet want ik eet wel vlees..
Ja, heb het ook gezien, echt zo zielig... Ik heb geen vooroordeel over boeren maar hoe sommige met hun vee omgaan is gewoon schandalig. Ik vind het heel terecht dat ze die mensen gaan aanklagen, en dat ze aangifte gaan doen. Dit kan gewoon niet. Wij doneren aan het WSPA..( world society for the protection of animals ), dat is voor dieren over de hele wereld, de dansende beren in Turkije, de met drugs belaagde aapjes in Spanje, enz. Ik kan het echt niet aanzien dat mensen dieren pijn doen, en ik moet het ook niet zien. Afschuwelijk, die beelden op tv daar gaat mijn bloed van koken en ik krijg een weeig gevoel in mn maag... Het is maar goed dat we niet alles zien... Liefs Nies
Natuurlijk er zijn veel erge voorbeelden te noemen van dieren mishandeling maar ja ik kan er niet zo goed tegen. Ik ben lid van de dieren bescherming en daar lees ik ook veel erge dingen over mishandeling. Ben ook blij dat ik vegetarisch ben. Nou ja ik wilde het gewoon even kwijt en dacht hier kan dat wel. Doei Teddy Ga straks werken dus ben er vandaag niet meer op het forum.
http://www.nu.nl/news/809309/12/%27Erns ... en%27.html Ik heb de zender eraf gedrukt... kan er gewoon niet naar kijken maar weet dat er heel veel dierenmishandeling gaande is, overal op de wereld! Ik ben zelf ook lid van IFAW, dierenbescherming, PETA,dierenloterij en ik ben vrijwilliger van de dierenbescherming bij ons. ( en ben vegetarisch/veganist)
Ik heb het ook vanmorgen in het nieuws gezien...ik werd er oprecht heel droevig van. Ik kreeg een brok in mijn keel.
Ik reageer misschien wat hard. Ik vind het ook vreselijk. Ik ben me acuut bewust van de ellende die wij dieren dagelijks aandoen door vlees te eten, leer te dragen, melk te drinken etc. Misschien is het goed dat het nu toch weer zo expliciet onder de aandacht wordt gebracht. Dit soort info. circuleert meestal in het alternatieve circuit en wordt daarom niet altijd serieus genomen. Petje af voor de activisten die dit materiaal met geduld en zorgvuldigheid hebben verzameld! Geen makkelijke klus, lijkt me zo.
Het is niet erg om melk te drinken of eieren ( scharrel wel te verstaan ) te eten..Zolang dat maar in een diervriendelijke omgeving gebeurd. Ik ben geen vegetarier, daar ben ik eerlijk in, maar ik vind het wel belangrijk dat beesten een goed leven hebben gehad, en dat ze goed behandeld worden.Op zo'n veemarkt worden beesten verhandeld op een verschrikkelijke manier ( niet overal ) , ik heb er wel vaker beelden van gezien.Die beesten zijn helemaal verstijft van angst en vallen om van de stress... En daar moet zeer zeker wat aan gebeuren!! Nies
Maar weet je, je kunt hier heel goed iets aan doen. Koop biologisch vlees. Als de winkels met hun martelvlees blijven zitten terwijl het biologische vlees steeds uitverkocht is, dan zullen er meer boeren op diervriendelijke wijze gaan werken om aan de vraag te voldoen. Kwestie van vraag en aanbod. Tuurlijk, biologisch vlees is duurder dan niet-biologisch vlees, maar je hoeft natuurlijk niet iedere dag vlees te eten. En echt, het smaakt beter, het is gezonder (biologische boeren mogen geen groeihormonen gebruiken voor hun dieren, bijvoorbeeld) en je slaapt gewoon beter als je weet dat jij niet meewerkt aan dit soort dierenmishandeling. Belle, kan de wereld niet veranderen, maar doet wat ze kan.
Ieder zo zijn eigen mening er over toch. Maar ja dieren zijn zo weerloos en kunnen niets doen als de mensen zo doen tegen ze en dat vind ik zo erg. Ik wil wel alle dieren leed verhelpen maar ja dat kan ik helaas niet. Gelukkig heeft mijn lieve kat een heerlijk leven bij ons en zo hebben veel besten ook een goed leven en helaas veel ook niet dus. Doei groetjes van Teddy vanaf haar werk plek en gaat nu de oudjes fijn verzorgen.
Ik had het vandaag op tv gehoord, het is geen normaal gedrag om dieren te gaan mishandelen. Ben er ook zeer op tegen.
Ik vind het vreselijk en was ook erg verdrietig toen ik een glimp opving van de verschrikkelijke beelden! $%#(&@^@%!SSSSS^#&#*#(.....Schandalig!!....)