Dierendag!

Discussie in 'De lounge' gestart door DarkAngel25, 4 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    De gekko's hebben trouwens nieuw zand gehad maar zijn er totaal niet blij mee. Hadden tot nu toe houtsnippers maar vond dit wel een keer leuk :).
     
  2. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    En dit was voor de hond
     
  3. blike1987

    blike1987 VIP lid

    14 aug 2010
    6.656
    263
    83
    Dierenartsassistente
    Friesland
    Een vlooienpipetje :D Het kwam nou eenmaal zo uit ;)
     
  4. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Wij zijn gisteren op dierendag naar het dieren asiel geweest om te kijken of er een klik zou zijn met 1vd katten die daar verblijven. Er was er 1 die ontzettend leuk op de kinderen reageerde echt zo lief. Alleen was het nogal een kat met veel medische problemen en we weten niet of we dat wel willen. Zondag gaan we nog naar kittens kijken in een pleeggezin denk dat de kids daar eerder voor willen gaan, maar salem krijg ik ook maar niet uit mijn hoofd.
     
  5. A2CA

    A2CA Niet meer actief

    Nee, wilde het wel doen maar op dierendag heeft die mijn schoonmoeder gebeten tot bloedens toe, cadeautje ligt nog in de kast haha
     
  6. angel229

    angel229 Niet meer actief

    Voor onze konijnen is het iedere dag feest! Die worden iedere dag verwend met heel veel hooi (zijn echte hooimonsters), groente en brokjes.
    Vanmorgen kregen ze een lekker worteltje. Dochter helpt iedere dag heel enthousiast mee :D
     

Deel Deze Pagina