Dierenliefhebbers opgelet!!!

Discussie in 'De lounge' gestart door zohra, 6 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. zohra

    zohra Niet meer actief

    Via een ander forum willen we ook graag jullie hulp hebben.

    Beste allemaal,
    Zoals jullie wel van mij weten ben ik niet iemand die snel allerlei mailtjes rondstuurt. Maar nu vraag ik hulp aan iedereen die ik maar vragen kan, voor iets wat me na aan het hart ligt.

    Lang niet iedereen zal hiermee bekend zijn, maar in de provincie Noord-Brabant ligt een fantastisch opvangcentrum voor dieren, met name katten en honden. Nee, géén asiel. Dit opvangcentrum is uniek in Nederland. Hier worden alleen dieren opgevangen die nergens anders terecht kunnen.

    Veel van deze dieren hebben een vreselijk verleden. Verwaarloosd en mishandeld door mensen en vaak speciale medische behoeften. Sommige hebben heel erg lang in asiels gezeten zonder enige kans op adoptie. In het opvangcentrum Stichting Dierenthuis worden zij met liefde ontvangen, krijgen alle zorg die zij nodig hebben om en volwaardig bestaan te leiden. En zelfs vele dieren die geen vertrouwen meer hadden in de mens bloeien daar op.

    Deze dieren mogen daar blijven tot hun dood! Bij Dierenthuis wordt niet gewerkt met hokken; ze krijgen er alle ruimte! Alles leeft harmonieus samen. Ik heb dit alles met eigen ogen kunnen zien vorig jaar en was sprakeloos. Eenmaal daar geweest laat Dierenthuis een onuitwisbare indruk achter. Daarbij werken de mensen er puur op vrijwillige basis en alles wordt gerund met behulp van donateurs, géén subsidies. Toch is alles ontzettend schoon. Mijn respect is groot!
    Dit is de link naar hun website:

    http://www.dierenthuis.nl/

    Om een lang verhaal nu kort te maken: omdat het 3 hectare grote perceel waarop Dierenthuis gevestigd is officiëel voor een pension is en geen permanent opvangcentrum, moeten ze daar weg. Daarbij zijn er klachten van buren. Deze buren gaan juridisch tot het uiterste en in plaats van mee te werken zodat ze snel kunnen verhuizen (er is namelijk al een goede locatie in Almere gevonden) willen deze het onderste uit de kan halen.

    Echter, de verhuizing zal 1,5 miljoen gaan kosten en het lijkt me nogal logisch dat dit geld niet even snel tevoren getoverd kan worden. Ze hebben op dit moment een spaarpot van 12.000 euro. Eerder heeft de politiek zich er al in gemengd en is voor hen in de bres gesprongen, onder andere door een geschikte locatie aan te wijzen. Daarbij werd met name aangekaart dat het zeer zeker de moeite waard is om Dierenthuis te behouden.

    Maar nu wordt opeens bepaald door een juridische, gemeentelijke uitspraak dat ze al vóór 1 oktober moeten verhuizen!!! Elke dag die ze langer blijven levert een boete op van 1000 euro. Hoe is het mogelijk??? Dit zou het einde betekenen en zeker voor de bijna 1500 dieren die er zo'n warm thuis gevonden hebben. Die kunnen geen enkele kant op.
    Door dit juridisch getouwtrek zijn straks deze dieren de dupe, wederom door de mens aan de kant gezet.

    Ik vind dit niet kunnen. Help alsjeblieft mee door deze petitie te tekenen!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Het kost niets, alleen 1 minuutje van je tijd. Graag het mailtje daarna doorsturen naar iedereen die dieren een warm hart toedraagt.
    De petitie:

    http://www.axci.nl/?petitie=18577

    Iedereen alvast HEEL HARTELIJK BEDANKT!!!
     
  2. Suzanne1982

    Suzanne1982 Bekend lid

    16 jun 2008
    779
    0
    0
    Midden Nederland
    Getekend!
     
  3. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.250
    6.770
    113
    Getekend
     
  4. Nana86

    Nana86 Niet meer actief

    Wat een mooi initiatief, ik heb getekend!
     
  5. pinter

    pinter Fanatiek lid

    9 jan 2010
    4.015
    1
    36
    noord limburg
    ook getekend hoor.....met alle liefde
     
  6. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    Getekend..
     
  7. corina83

    corina83 VIP lid

    10 sep 2009
    6.038
    0
    36
    Vrouw
    IT'er
    in een huis aan het water ;)
    Ik heb getekend en manlief ook!
     
  8. zohra

    zohra Niet meer actief

    thx dames (en heer) onze dank is groot
     
  9. 4days

    4days Niet meer actief

    Gedaan. :)
     
  10. Senais

    Senais Fanatiek lid

    27 jul 2008
    3.089
    0
    0
    Getekend!
     
  11. ikkelies10

    ikkelies10 Fanatiek lid

    31 jul 2007
    2.139
    0
    0
    thuiszorg
    noord-holland
    ik heb ook getekend
     
  12. namya

    namya Niet meer actief

    done, heb niets met ze maar ze verdienen een goed leven
     
  13. sunnyday

    sunnyday Fanatiek lid

    10 apr 2009
    1.449
    0
    0
    Getekend!
     
  14. lieselot

    lieselot Bekend lid

    29 mei 2006
    591
    0
    0
    Politie
    Assen
    Getekend en doorgestuurd naar al mijn vrienden!
     
  15. Getekend!
     
  16. suikerfee

    suikerfee Fanatiek lid

    13 jan 2010
    1.700
    361
    83
    Getekend
     
  17. Veraenroy

    Veraenroy Fanatiek lid

    2 apr 2006
    3.019
    0
    0
    Getekend, super initiatief.
     
  18. miranda84

    miranda84 Bekend lid

    13 apr 2007
    781
    0
    0
    getekend!
     
  19. Dahlia

    Dahlia Niet meer actief

    Getekend!
     
  20. Stinkerbell

    Stinkerbell Fanatiek lid

    1 mei 2009
    2.897
    0
    0
    Ik ken ze ons bedrijf schenkt wel eens wat aan ze.

    Dus getekend.
     

Deel Deze Pagina