Camping Zuid Frankrijk of Italië.

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door 86Elise, 2 dec 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 86Elise

    86Elise Actief lid

    19 nov 2011
    348
    50
    28
    Hallo,

    Dit jaar willen wij voor het eerst op een camping gaan staan.
    Maar er is zoveel keuze!!Wij zien door de bomen het bos niet meer zeg maar.

    Veel is ook al weg zagen we.
    Wij zijn opzoek maar een middel tot grote camping in Zuid Frankrijk of Italië voor in de zomer (half juli).
    Met Nl animatie,en mooi zwembad en liefst dicht bij zee.

    Wij hebben zelf geen kampeer spullen dus zullen iets moeten huren.

    We willen max 2800 euro kwijt zijn voor 14 dagen.

    Wie weet er leuke camping' s binnen dit budget?

    Bedankt alvast!
     
  2. Sulley

    Sulley Actief lid

    16 jun 2016
    469
    289
    63
    Wij zijn vorig jaar in de meivakantie naar La Sirene in Argeles Sur Mer geweest. Hele mooie camping met mooi zwembad en vlakbij het strand. Wij hebben alleen de pech gehad dat we alleen maar slecht weer hadden en eerder zijn vertrokken. Maar de camping is in de zomer denk ik heel leuk
     
  3. luca75

    luca75 Fanatiek lid

    14 aug 2013
    4.864
    3.500
    113
    Kijk eens bij Roan. We zijn een jaar naar Spiaggia e mare geweest, Adriatische kust zuid in Italie. Meteen aan zee en leuk zwembad en wat animatie.

    Afgelopen jaar zijn we naar le Pianacce geweest in Toscane. 5 Km van de zee. Leuk zwembad en superleuke animatie (was zelfs een Nederlandse jongen in het team).
     
    Sulley vindt dit leuk.
  4. nicole18

    nicole18 Fanatiek lid

    20 nov 2013
    4.613
    1.155
    113
    Wij zijn hier 2 jaar terug geweest. Idd een mooie camping, meerdere zwembaden en goed restaurant. Wij vinden de camping alleen echt heel groot. Liepen ruim 20 minuten van de ene naar de andere kant. Animatie was in het Frans en weinig Nederlanders gezien toen. Ook de omgeving vonden wij niet zo heel spannend.
     
    Sulley vindt dit leuk.
  5. 86Elise

    86Elise Actief lid

    19 nov 2011
    348
    50
    28
    Oké bedankt voor de tips!
     
    Sulley vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina