Het valt mij steeds vaker op dat meiden van een jaar of 14/15 steeds meer spelfouten maken. Ik lees wel eens vaker via mijn hyves op blogs van meiden maar als ik dan zie dat ze in een zin 5 spelfouten staan ga ik bijna denken dat het in is om spelfouten te maken. Quote: Voor de mijne zelf geschreefen. je bent de jonge van men drommen, Ik heb het nu niet over mensen die dyslectisch zijn, want van de meiden waarvan ik lees zijn dit zeker weten niet. En ook heb ik het niet over spelfouten op dit forum. Maar valt jullie dat ook op of zie ik dat alleen maar?
Het is me wel opgevallen ja. Maar niet alleen mensen van die leeftijd. Zie het hier ook veel. Kort zelf ook vaak wel dingen af. Vooral in sms, dat is gewoon makkelijker. (let nu wel goed op mijn spelfouten )
is dat niet gewoon breezah taal? Volgens mij kan het 14/15 jarigen geen bal schelen of ze iets wel of niet goed schrijven. Ik heb ze dagelijks in de klas
hihi. Maar breezah taal. Daar had ik nog nooit van gehoord. PS: in sms en op msn kort ik ook regelmatig wat af hoor
Ik erger mij er ook mateloos aan en heb ook niet het idee dat deze "analfabeten" het interesseert hoe het wel moet. Ik krijg zelf op mijn werk regelmatig sollicitatiebrieven binnen voor stageplaatsen. De meesten hebben ook nog nooit van spellingscontrole op de pc gehoord. Tenenkrommend is het.
Ooooh ja,als ik een sollicitatiebrief binnenkrijg van een meid van 16 kan ik in 1 zin 6 spellingsfouten eruit halen...
Ik kort ook woorden af, omdat dat makkelijker is. Maar het is gewoon triest met het nivo hoor. Mijn oudste zoon zit op het HBO en in t 1e jaar kreeg iedereen een spellingstoets. Hij was zowat de enige die het gehaald heeft ....triest hoor voor HBO nivo
wij wijzen mensen af die spelfouten maken in een sollicitatiebrief, en ik moet zeggen dat het inderdaad bij jongeren onder de 21 heel vaak voorkomt, die worden dus echt afgewezen bij ons.
Ik begrijp wat je bedoelt en ik erger mij er ook aan! Het lijkt wel alsof er een hele generatie dommerikken aan zit te komen... Vooral als ik "de jeugd" hoor praten maak ik me zorgen om ze. Vanochtend hoorde ik dit achter me in de supermarkt: "Zoooo kankegek, ik heb die geld vergeten voor die koek, moet ik effe vragen of iemand een euro voor me hebt" ..... Toen dacht ik : Soooow... jij heb egt geen idee hoew dom je nu ofer komt, mijsje!
ik erger me aan mensen die steeds "heb" schrijven ipv. heeft... Ooooo mén! Ik zie dat steeds mee voorbij komen. Bijv. Dat heb mijn paard niet! (vertaling; dat heeft mijn paard niet!) Hahaha vreselijk vind ik het!
Het is inderdaad nu bij de jeugd van 12 t/m 16 jaar het ergste... als ik dan buiten loop langs zo'n groepje jongeren.. denk ik: jezus! jullie kunnen toch wel normaal praten?! De ene noemt de ander een kk hoer als ''bijnaam'', kunnen geen 1 woord normaal Nederlands praten zonder fouten.. EFFUH MELLUK HALUH (even melk halen)..! dat soort dingen.. om gek van te worden!
ja die ken ik ook nog van vroeger.. gelukkig was me vriendje er toen bij het was: PSTT PSSTTT.. *ik doorlopen* ja loop maar door HOER!... *pats op zijn neus*
Zo maakte een vriend van mij ook eens wat mee: Iemand roept hem na..hee, meisje, weet je wel wat ik met jou zou willen doen....? Dat was ook pats boem. Het was geen meisje maar een hardrocker met lang haar
woorden met hoofdletter erin vallen onder breezah taal. Alleen het woord breezah zegt het al, komt van breezah sletjus. Of bReEZaH SLetjUs Op d3zE $iTe kAn jE 4lGeMeN BsGaFd n3d3rL4NdS Om lAt3n zEt3n nAr bReZ4H1!1 hIhI LoL DuZz http://www.msnskins.be/breezah-tool/ (bovenstaande heb ik dus niet getypt he )