Ze hebben online een klachtenformulier inderdaad. Moet je invullen en foto bijvoegen en dan krijg je binnen een paar dagen een nieuwe fles.
Klopt, met een leuk presentje erbij vaak. Difrax heeft echt een goede service, vind ik persoonlijk. Zelfs meerdere flessen tegelijk, had op een gegeven ogenblik 4 flessen in 2 weken tijd die kapot gingen. Dat was me toch net iets te veel van het goede en kreeg ze allemaal netjes nieuw opgestuurd incl. de duurdere S-fles en een leuke knuffel voor de kleine. Overigens hoeft het geen foto van je eigen flessen te zijn, mag ook een voorbeeld van het internet zijn van jouw fles.
Wauw, dat van dat tuutje onder in die fles wist ik ook niet!!! ik heb zitten zoeken en draaien aan alle kanten van die fles, maar niks werkte! behalve dan de dop wat losser draaien, maarja dan liep alles er uit! heb net even alle tuutjes gecontroleerd en ja hoor, de helft zat dicht!! bedankt voor de tips
Jeetje zeg. Wij zijn sinds een paar dagen overgestapt naar Difrax flessen en ons mannetje doet over een fles van 150 cc ruim 3 kwartier? en steeds is die speen helemaal platgezogen in zijn mond. Ben nu alle gaatjes aan het controleren en we gaan het zien met de fles van 7 uur. Hoop zo dat dit de oplossing is. We gebruikte eerst Avent en hadden dit probleem totaal niet.
'Alle gaatjes?' Er hoort maar een gaatje te zitten in dat vierkantige bobbeltje in het midden van dat ronde schijfje. Even tussen je vingers heen en weer rollen, dan zie je daar een sneetje open gaan.
Kai zoog ze ook vacuum, gelijk over gegaan op andere flessen want als ik die dirfrax iets losser draaide dan lekten de flesjes.
Heb ook een difrax fles. Als mijn zoon er mee drinkt dan geeft dat een klakkend geluid. Heb het idee dat hij hem dan vacuum zuigt. Iemand dit ook al gehad?
Je moet ze niet losser draaien, logisch dat ze dan lekken. Het staat of valt met de aanzuiging door het ventieltje.
Zat potdicht nu opengeprikt met een cocktailprikker. Heb meteen de gebruiksaanwijzing gelezen maar daar staat er niets over in. Ben benieuwd hoe het met de volgende fles gaat.
Op de site is er over dat ventiel te vinden bij de FAQ's. Ze zijn er mee bezig om dit te verbeteren aan de flessen. Wij hadden 2 difrax flessen, bij beide zat het ventiel dicht. Zelf geopend. Maar... na enkele weken gingen beide flessen lekken bij de dop. herkennen jullie dit ook?
Ja haha dat begreep ik, had ook al op de site gekeken. Het witte flesje heeft dit ook, maar mijn blauwe niet. Kan dus ook niks doorprikken omdat er helrmaal niks zit... Er staan ook verschillende getallen op de ventielen. Op de ene staat een 3 en op de ander een 9, zal dit er iets mee te maken hebben?! Heb in ieder geval een mail naar difrax gestuurd.
Ik baal echt enorm! Heb het doorgeprikt en inderdaad geen vacuum meer. Onderkant en bovenkant op zijn strakst drinkt mijn zoon in 10 minuten de fles leeg. Nu dus een ontevreden kind wat hopelijk geen darmkrampen gaat krijgen. Ik sjees morgen naar de prenetal en koop nieuw ventiel dan maar vacuum en af en toe uit de mond halen.