Nou op dag 6 dus een ovulatie test gedaan.... Hij is nog niet knal positief maar toch wil ik jullie mening graag horen. Vorige ronde pas op dag 16 positief....maar goed heb een onregelmatige cyclus... Wat denken jullie van deze test (met 2 de plasje gedaan ) Ik ben heel benieuwd...denkenken jullie dat hij er aan komt???of zou dat nog wel een weekje kunnnen duren???
Mooie duidelijke streep al! Zou effe voor zekerheid 2x pd testten om te kijken of hij mooi oploopt!! Positief is het nog niet, Maar denk dat je ei niet lang meer duurt!
jazeker kan dat hoor, als TS een onregelmatige cyclus heeft kan ze dus nu een kortere cylus hebben en 6 dagen na haar menstruatie kan dat zeker hoor!! en haar ei is er nog niet, kan nog wel 2 of 3 dgn duren Mijn ei kwam 10 dgn na me menstruatie en had dus een positieve test op 9e dag na menstruatie als TS nu op dag 6 een (bijna positieve test heeft) heeft ze best kans dat ze morgen of overmorgen dag 8 een positieve test heb
Ik snap het niet meer.....zoals ik vorige week jullie deze test liet zien op dag 6 ik ben elke dag blijven testen maar zo donker als die op dag 6 was is die niet meer geweest de tweede streep is nu zelf bijna niet meer te zien wat denken jullie? ei al geweest??of moet het toch nog komen???
dag 6 na je menstruatie of vanaf je 1e dag van je menstruatie dag 6? welke dag zit je nu? volgens je banner dag 15? zou nog effe doortestten je kan zo uit het niets een knaller krijgen of een bijna positieve test
Hoi Smily, nee idd dag 6 na de 1ste dag van menstruatie.... Mijn kortse cyclus van de afgelopen 8 maanden is 24 dagen. dus dag 6/7 zou opzich kunnen als ik weer een cyclus heb van 24 dagen. Maar goed ik denk dat wat jij zegt ff door testen goed is toch nog maar even nog een paar testjes kopen denk ik.... Ik zit nu idd op dag 15..