Vanmorgen trof ik mijn dochter ondersteboven aan in bed. Het was een leuk gezicht maar het betekent wel dat ze met haar hoofdje onder het lakentje kan komen. Nu heb ik al een keer gekeken voor een slaapzakje maar in veel winkels begint de maat pas bij 70 en dat is te groot voor mijn meissie. Nu ga ik straks even bij de H.ema kijken, wellicht hebben ze daar kleinere maatjes. Welke maat heb ik nodig voor haar? Ze is 57cm lang en net boven de 5 kilo. Ze draagt nu veel 62/68
Tip: bij de Wibra hebben ze slaapzakjes vanaf 50cm. Onze dochter is nu ruim 7kg en 67cm en draagt ook kledingmaat 62/68. Ik heb voor haar slaapzakjes van 70cm maar die beginnen nu krap te worden.
Wij stikten de armsgaten kleiner, als de hals ook niet te wijd is kan dat heel goed. Kun je ook lekker lang met een slaapzak vooruit.
70 is prima hoor je mag bij de beentjes speling hebben. Alleen hoofdgat en armgaten mogen niet te wijd zijn.
Zolang de hoofdgat en armgaten goed zijn kan het gewoon hoor En prenatal verkoopt ook 60 die zijn vrij klein met de gaten
Mijn dochtertje is ongeveer net zo groot en bij de Prental adviseerden ze 70 cm, volgens hun was 60 al heel snel te klein. Mijn moeder heeft de armsgaten kleiner gemaakt want die waren wel veel te groot. Ze heeft bij haar voetjes nu wel ruimte over maar dat maakt volgens mij helemaal niks uit.
Slaapzakken van de Hema bevallen hier heel goed, en de maatvoering gaan in kledingmaten, erg handig. Ikea heeft ook hele leuke slaapzakjes trouwens!
Hmmm... Heb net een slaapzakje bij de Hema gehaald, maat 68. Ik heb alleen het idee dat de mouwtjes en het nekje wat te ruim zijn. Ik zal vanavond eens een foto plaatsen en dan hoor ik graag wat meningen.
Het hoofdje en de armpjes moeten niet in de slaapzak kunnen zakken. Zijn deze gaten toch te ruim dan kun je dit vrij makkelijk met naald en draad verhelpen. De armsgaten kun je vanaf de oksel omhoog een beetje dichtnaaien, en de hals aan beide kanten vanaf de schouder. Zelf vind ik de slaapzakjes van de hema echt ideaal. Zowel de winter als de zomerslaapzakken! Gaan per kledingmaat vanaf 56-62 geloof ik. Bij ons is het meestal wel dat dochterlief bijvoorbeeld al een tijdje in 68 zat toen de slaapzak 68-74 pas goed paste, maar tot die tijd kon ze altijd in de vorige maat. Voor de zomer zijn de dunne (laken) slaapzakken van prenatal erg fijn, maar die hebben vaak te grote arm en halsgaten (die ik dus een ebetje dichtnaai) Succes!