hoi ik ben ilse en ben 22 weken zwanger. ik ben vrijdagavond van de trap gevallen echt van boven tot aan beneden, vervolgend kwam ik neer en verloor vocht (ik denk urine maar ). ook is me rechter arm denk ik gekneusd krijg hem niet omhoog namelijk. ik heb echt een uur gehuild alle emotie kwam er uit, ik slaap al een week amper. sindsdien heb ik nog meer rugpijn dan ik al had. ik werk trouwens in de zorg(verpleegafdeling). ik moest dit weekend werken maar heb me ziek gemeld ( dit vind ik vreselijk moeilijk). nu moet ik maandag ook nog werken maar aangezien me arm niet kan gebruiken blijf ik nog dagje thuis en maak een afspraak met mijn huisarts. mijn vraag is nu, hoe nu verder..ik wil graag of korter of anders werken i.v.m mijn rugpijn. hoe pak je dit aan?ik voel me zo schuldig tegenover mijn werkgever omdat ik tot nu toe gewoon werkte en alles nog deed. kan je dit aan je werkgever vragen of je afspraak mag hebben met de arboarts?is het goed om naar je eigen dokter te gaan? de verloskunige is op de hoogte van me rugpijn maar die zegt ga zwemmen en rugpijn hoort bij zwangerschap. maar ik sta met tranen in me ogen op me werk van de pijn. sorry voor het lange verhaal.
wat een gekke reactie van de vk... 'rugpijn hoort bij zwangerschap'. Dat kan dan waar zijn (welke zwangere heeft er geen last van, zeker zo tegen het einde) maar jij bent wel keihard van de trap gevallen. dat lijkt me dus geen 'gewone' zwangerschapsrugpijn. Als jij niet kunt werken met die rugpijn zou ik me ziek melden. Jij weet of dat terecht is of niet en als het terecht is: niet schuldig voelen! En misschien ook even naar de fysio (die je trouwens ook goed kan helpen bij gewone zwangerschapsrugpijn - want zelfs al heeft iedereen dat, dan mag je je er nog wel mee laten helpen!). Veel sterkte en ik hoop dat je rug gauw minder pijn gaat doen!
o ja... de arboarts zal je vanzelf oproepen voor het spreekuur als je je ziek meldt, maar je mag er ook zelf een afspraak maken als jij dat wilt!