http://nl.wikipedia.org/wiki/Huisspin Ze kunnen bijten als ze in het nauw worden gedreven,maar niet door de huid heen. Ik heb er hier ook al meerdere gezien, echt eng zijn ze. Ik maak ze zelf nooit dood, ze zijn nuttig dus ik gooi ze over de schutting, met de hoop dat ze er niet terug over klimmen Het is nu ook echt spinnentijd, je ziet ze overal.
Gisterenavond riep vriendlief me (hij stond buiten), dus ik loop naar hem toe en hij zegt kijk eens.... en ja daar zat zo'n grote huisspin (zoals op de foto) maar dan op de gevel naast de deur. Ik schrok omdat ik het niet had verwacht maar verder heb ik helemaal niks tegen die beesten. Ik heb liever een spin in huis dan allemaal muggen en vliegen.
ohw ik liever muggen en vliegen dan 1 zo spin... bah bah bah heb ze nu genoeg gezin in e huis ik haat die bestjen bah bah bah
hihihi, ik ben thuis degene die al de spinnen moet vangen, hubbie vind het ook versschrikkelijke beesten, watje he. Ik ben als de dood voo muizen.
Hahaha er liep zojuist een heel klein spinnetje hier over de vloer. Zegt mijn vriend, dat is Ed. En die van gisteren was Sjaak en Sjaak is de baas over Ed. hahahahha ik lag helemaal dubbel.. Tja waarschijnlijk een gevalletje, je had erbij geweest moeten zijn, al waren de meeste van jullie denk ik gillend weggerend
ieeeuw die foto! Die zag ik laatst boven de kachel uit klimmen op de muur. ik had net Dylano naar bed gebracht en zag toen dat beest. bah bah bah bah, manlief heeft m verwijdert. kleine spinnen vind ik niet erg meer, maar grote................
bleeeeeeehhh ik ben echt als de dood voor spinnen wij hebben ze ook wel gehad en ze zeggen altijd als er 1 zit zitten er twee en tot nu toe klopt dat want de volgende dag vond ik er nog 1.
Gisteren in het ziekenhuis tijdens de bevalling zat er dus echt een megadikke spin op het plafond. Nu ben ik niet heel bang voor die beesten, maar beide vroedvrouwen dus wel. Geloof mij, dat geeft vreemde situaties Helaas was het plafond erg hoog dus niemand heeft die spin kunnen verwijderen. Lig je daar te bevallen met twee vroedvrouwen die met een schuin ook naar boven kijken
Getver, waarom wordt ik toch altijd weer aangetrokken door dit soort berichtjes. Ik krijg er zwaar de kriebels van. Vind ze zooooo eng.... Diegene die zo verstandig waren om alleen de link van de foto te plaatsen worden ernstig door mij bedankt. Ik ben nog nauwelijks bekomen van dat 'nestje' spinnen van een aantal maanden geleden namelijk en die stond wel als plaatje in het bericht.
HELLUPP alleen van het lezen al durf ik niet meer met m'n voeten op de grond whahahahaha ik HAAT spinnen! ale:
ale: ale: En ik heb het al helemaal niet op die beesten.... BRRRR. Ik ga er hard voor op de loop. Mijn vriend is er ook bang voor, maar die heeft net wat meer lef dan ik. Hij maakt ze dan ook dood. Ze zijn vies en eng. En dat komt hoofdzakelijk door al die onafhankelijk bewegende pootjes... jakkes.....krijg helemaal de kriebels hier.
En ook nog een leuk feitje over deze huisspin/rioolspin is dat hij nooit 'alleen' is, maar dat ze altijd samen zijn. Zie je er dus eentje in je huis dan weet je vanaf nu zeker dat er ergens nog een vriendje verstopt zit! Deze kennis wou ik even met jullie delen Bij mijn ouders zaten we soms op de bank tv te kijken en dan hoorden we "riketiketiketiketiketik" super snel en hard.. En ja hoor daar waagde er weer eentje de grote oversteek naar de andere kant van de kamer over de houten vloer. Mn vader pakte hem dan "liefdevol" op en gooide hem in de tuin, alhoewel ik ze liever dood had haha.
nou kleinwonde ik heb er nu 6 in huis gehad en dit weekend 2 hopelijk blijven ze weg en komen niet broers zusen of weet ik veel wat wraak nemen want sorry ze gaan stuk voor stuk dood.. doet vriendlief gelukkig maar toch
Haha het is oorlog bij jullie haha. Tja, als ik er hier nu in mijn eigen huis eentje tegen kom dan gaat 'ie (sorry pap!) ook echt dood. Puur alleen al omdat ik niet zo weten hoe ik dat ding levend naar buiten zou moeten krijgen haha.
haha ben alsde doods dat e ergens een nest zit en dat ze nog meer oorlog gaan voeren.. als ze maar komen als ik niet alleen thuis bent want dan ren ik naar buiten en wacht op hulp
haha ga ik zeker doen 112 bellen de volgende keer want ik benklein en hun zijn groot en dat is niet eerlijk en ik ben maar alleen en hun dan met meer... thnx voor de tip
ook ik had de foto niet moeten openen! Ik ben als de dood voor spinnen en ik heb 3dagen achter elkaar van die spinnen gehad! mijn hond zat er mee tespelen,schrok me de pleuris,.helemaal trillend,jankend(jaja klinkt stom ) heb ik mijn vriend geroepen die hem dood heeft gemaakt en nog doodleuk zeggen zo'n spin is nooit alleen zijn altijd met z'n 2en! en jahoor s'nachts toen ik dorst kreeg en ik t licht aandeed zag ik um! vriendlief met zijn blote hand dood geslagen getver,andere dag 1 in mijn dweilwater gelukkig was die dood maar mijn vriend mocht um weggooien en vervolgens'sávonds zag ik er 1 op de muur,,.de volgende dag zat ik lekker op de bank voeten op de bank zie ik zo van de ene kant die grote jaap naar de andere kant lopen,.en ik was alleen thuis d8 wat nu en gelukkig belde de buurvrouw en die heeft um morsdood geslagen, ik weet niet hoe en waar die dingen vandaan komen maar van mij mogen ze wegblijven!