Hallo Andro is 18maandjes en met het verschonen van zijn luier viel ons op dat zijn piemel dik is. De piemel is aan de bovenkant(dus bij de ballen zeg maar) dik. Als je er zachtjes in knijpt voel je echt een harde verdikking en zijn piemel is een beetje rood. De eikel/voorhuid is niet dik, wel iets rood. Herkennen jullie dit??? En wat kunnen we eventueel doen? Ik heb de huisartsenpost gebeld en ze zeiden na overleg met de arts dat het misschien luier uitlslag of een eschimmeltje was. Ik zei dat dit het absoluut niet was, want beide ziet er anders uit en zorgt er ook niet voor dat er een verdikking in de piemel is. We moeten het nu aankijken en morgen onze huisarts bellen, tenzij hij koorts krijgt of er niet door kan slapen.
ik zou het ook even afwachten. lekker lang laten weken in bad en desnoods beetje sudo creme eraan... als het dan luieruitslag is, dan zie je daar morgen niets meer van. als het morgen nog steeds hetzelfde is, of hij krijgt er koorts bij dan zou ik wel even langs de dokter gaan!
kan het geen ontsteking zijn? ik vind het echt zo zielig. hij was vandaag ook echt wat huileriger en hangeriger als normaal, zo zielig. voel me ook echt wel schuldig, misschien had hij het al en heb ik het pas later gezien.
hallo heb vanochtend meteen de huisarts gebeld en kon gelukkig meteen terecht. zijn piemeltje is idd ontstoken. We hebben een spuitje mee gekregen die we op het plasbuisje moeten houden (niet drukken natuurlijk) en dan leegspuiten. In het spuitje moet lauw water. Dit moeten we 3 a 4 keer doen per dag. volgende week moet het weg zijn. Hij heeft wel wat verhoging, maar is ook verkouden. Even aankijken dus, als hij hogere koorts krijgt of het trekt niet weg/wordt erger moeten we weer naar de huisarts. Volgens mij noemde de dokter balanitis dat hij dat had.
Mijn zoon heeft dit laatst gehad. Geen sudocreme e.d. er op smeren hoor dan maak je het erger. Beste is schoonhouden met water. Dit heb ik toen ook gedaan en binnen 3 dagen was het weer goed. Heeft hij ook pijn bij het verschonen? dat had mijn zoon nl wel... Maar je het moet wel schoon worden natuurlijk na een poepluier anders maak je het nog erger dus dat was echt even doorbijten toen... sterkte!
Het klinkt stom of raar, maar Andro geeft niet echt snel aan dat hij pijn heeft. Toen hij 5 maanden was had hij een zware amandelontsteking met witte puntjes en de dokter was verbaast dat hij nog zo vrolijk was en zo goed dronk, want dat kon eigenlijk helemaal niet. ik merk wel dat mijn ventje niet helemaal zichzelf is en dat hij veel sneller huilt. Het doet hem ook wel pijn, heb ik zelf het gevoel, want normaal zit hij zelf vaak aan zijn piemel met verschonen en nu doet hij dat helemaal niet. Ik moet zeggen dat ik het er niet echt beter uit vind zien. Het lijkt wel veel roder te zijn geworden, misschien hoort dat ook wel, ik weet het niet. ik heb hem vandaag 3 keer uitgespoeld met dat pipetje en 1 keer in een biotex badje gedaan. Hoop dat het morgen beter gaat met hem en over een paar daagjes zoals bij jou zoontje Annetske over is. Bedankt voor het meeleven
voor zover ik weet mag je ook nooit aan de voorhuid zitten (om schoon te maken)ivm onstekingen(weet je vast wel) maar ik dacht meld het even beterschap met je mannetje
@ miss anita ik weet datje de voorhuid niet mag verschuiven. maar toch bedankt voor de tip er zijn vast genoeg moeders die het wel doen Gelukkig gaat het nu beter met hem. hij heeft wel wat meer pijn, er komt nu vocht en viezigheid uit. de zwelling is al een heel stuk minder en het is ook minder rood. de eikel is wel dik, maar het gaat de goeie kant op, gelukkig
achh wat zielig zeg. Bah. Heel veel sterkte met je zoontje. Ik hou mijn zoontje zijn piepie altijd in de gate. Met elke verschoonbeurd kijk ik of de piepie er nog goed uitziet.
Hoi, Anthony had dit ook vaak vanaf zijn geboorte al...na 10 maanden meerdere creme tjes te hebben gehad die niet hielpen en de nodige onderzoeken en koorts had ik er genoeg van! Doorverwijzing naar uroloog en ja hoor zij consateerde een te nauwe voorhuid. Anthony zijn plas bleef in zijn voorhuidje hangen zeg maar en dat ging broeien telkens. Verleden jaar juli is hij besneden en gelukkig nergens geen last meer van. Hoef natuurlijk bij jou boefje zo ver niet te gaan komen maar vertrouw je het niet je eigen niet laten afschepen hoor! Heel veel beterschap groetjes
hoi mommie1981 ik heb dit op internet idd ook al gelezen. Gelukkig heeft andro het pas 1 keer gehad. ik hou het zeker in de gaten en als hij het vaker krijgt zal ik aan je denken en een doorverwijzing vragen naar de uroloog. Wat fijn dat Anthony nu nergens last meer van heeft.
Zo hier nog iemand, we waren er snel bij, dat zei de dokter ook. Gelukkig gaat het nu beter met hem. Ik ben echt een pietlut wat betreft Andro. Ieder klein veranderingetje zie ik wel, en dan nog aan mezelf twijfelen of ik het niet te laat heb gezien